(Bürotime), HOME OFFICE Ürünlerinin Lansmanını ORGATEC FUARI’nda Yapacak!

Ofis mobilya sektörünün en büyük küresel buluşması olan Orgatec Fuarı için geri sayım başladı. 23-27 Ekim tarihleri arasında 130’a yakın ülkeden gelen profesyonellerin katılımı ile gerçekleşecek olan fuar, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek. Orgatec’in önemli katılımcıları arasında yer alan Türkiye’nin lider ofis mobilya üreticilerinden Bürotime, evden çalışma kültürünün hızla arttığı günümüzde iş dünyasını değişime davet ediyor. Firma, her ortama ve mekana uyumlu, konforlu çalışma alanları sunan yeni nesil “Home Office” ürünlerinin lansmanını ilk kez Orgatec’te yapmaya hazırlanıyor.

Türk ofis mobilya üreticisi Bürotime, 23- 27 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Köln şehrinde gerçekleşecek olan Orgatec Uluslararası Ofis Yönetim ve İç Tasarım Fuarı’na katılacak. Yapılan açıklamaya göre firma, 2018 sloganı “culture@work” olarak belirlenen Orgatec Fuarı’na dokuzuncu kez katılmış olacak. Firma, çalışma ortamlarının mekandan bağımsız, kişisel ve özgür alanlar haline dönüşmesini ifade eden “Free Flow” konseptiyle yer alacağı fuarda, evde çalışma kültürü için özel olarak tasarladığı Home Office modellerinin lansmanını gerçekleştirecek.

Geleceğin ofislerini özgürleştiriyoruz

Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu

Bu sene söz konusu fuarda, iş yerlerinde özgürleşebilmeye imkan tanıyan yeni nesil ofis mobilya ürünlerini tanıtacaklarını belirten Bürotime Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Tosunoğlu, “Orgatec; ofis mobilyası sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren önemli bir platform. Orgatec sayesinde yenilikçi tasarımlarımızı dünya sahnesine sunuyor, yeni iş birlikleri oluşturabilme fırsatı yakalıyoruz. Bu sene fuara, Free Flow konseptiyle; geleceğin çalışma alanlarını daha da özgür kılabilmeyi amaçlayarak geliştirdiğimiz tasarımlarımızla katıldık. Çalışma alanları artık mekanlardan sıyrılarak daha özgür, kişisel ve esnek bir hale bürünüyor. Dünyaya ayak uydurabilmek için değişim, değişim için de özgür düşünce ortamı şart. Orgatec’te lansmanını gerçekleştireceğimiz Home Office konsepti ile, giderek artan evden çalışma kültürüne cevap verecek, özel hayat ile iş hayatı arasındaki dengeyi hedefleyen modeller geliştirdik. Tasarladığımız ürünler ile birlikte üretkenliği en üst noktaya taşımayı hedeflerken çağın tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Global marka olma yolunda hızla ilerleyen Greenguard sertifikalı Bürotime, geliştirdiği tasarımlarla; çalışanların motivasyon ve verimliliğini arttırmayı hedefliyor.


Bürotime:
Tosunoğulları A. Ş.’nin 1980 yılından bugüne uzanan deneyimiyle 2000 yılında kurulan Bürotime, faaliyete başladığı günden itibaren üretim teknolojisinde gerçekleştirdiği modernizasyon çalışmaları, çevre dostu altyapısı ve sürdürülebilir çevre politikalarıyla dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir. 2014 yılında koltuk ve mobilya ürün grubunda Türkiye’de GREENGUARD Gold sertifikası almaya hak kazanan ilk ve tek ofis mobilya üreticisi unvanını elde eden Bürotime, faaliyet gösterdiği ofis mobilyaları alanında uluslararası sertifikasyon çalışmalarına hız kesmeden devam etmekledir. Lider üretici, LEED ve BREEAM gibi dünyada tanınırlığı ve bilinirliği en yüksek yeşil bina sertifikaları talep eden kuruluşların ilk tercihi olurken, her yıl ihracat pazarlarını genişleterek ve üretim kapasitesini arttırarak yerel ekonominin gelişimine katkı sağlamaktadır.