(Türkiye İMSAD) Tarafından Organize Edilen “9. ULUSLARARASI İNŞAATTA KALİTE ZİRVESİ” 2019’da Yapılacak…

İnşaat malzemesi üreticilerinin çatı örgütü Türkiye İMSAD tarafından 11 Ekim’de düzenlenmesi planlanan 9. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”, 2019’a ertelendi.

Türkiye İMSAD’ın 2009 yılında hayata geçirdiği, sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen “Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi”nin dokuzuncusu, 2019 yılında yapılacak.

İstanbul’da sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcıyı buluşturması hedeflenen zirvede; rekabet ortamının en önemli parametreleri teknoloji, inovasyon, lojistik, AR-GE ve insan faktörü ele alınacak. 2019’da düzenlenecek zirvede, en güncel konular masaya yatırılacak.

Zirvenin kesin tarihi ve diğer detaylar ayrıca açıklanacak.


Türkiye İMSAD:
Kuruluşundan bu yana geçen 34 yılda, Türk inşaat sanayisini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında temsil eden bir sivil toplum örgütü olan Türkiye İMSAD’ın, 37 sektör derneği, 81 sanayici firma ve 15 paydaş kurum üyeleriyle birlikte, pazarda 32 binden fazla noktaya etkin bir şekilde ulaşmaktadır. Sürdürülebilir büyüme için yurt içinde ve yurt dışında işbirlikleri geliştiren Türkiye İMSAD, iç pazardaki gelişmeleri yakından izlemekte ve ihracatta ulaşılan başarının artarak sürdürülebilmesi için, dış pazarları yakından takip etmektedir. Türkiye İMSAD, inşaat sektörünün çok önemli grupları olan 31 farklı alt sektörü temsil etmektedir. 2011 yılında Brüksel, 2015 yılında ise Kamerun temsilciliğini kuran, sektörel projeler yürüten, raporlar yayınlayan Türkiye İMSAD, Avrupa Komisyonu’nun fonladığı birçok projeye de liderlik etmektedir.