(Bien Banyo) ile Banyolara BÜTÜNSEL ÇÖZÜMLER

Banyolara inovatif çözümler getiren Bien Banyo’dan; Harmony N3 Asma Klozet, Metropolis Panel Rezervuar, tezgah üstü Motto Oblong Lavabo ve Alesta Yüksek Tip Lavabo bataryası bir araya gelerek banyoları banyo olmanın ötesinde şıklaştırıyor.

Bien Banyo’nun yeniliklerinden biri: Harmony N3 Asma Klozet. Islak zeminlere yönelik çözümler üreten Bien Banyo’nun yeni koleksiyonlarından olan D-Shape formuna sahip Harmony N3 Asma Klozet No-Rim  (kanalsız) teknolojisi kullanılarak üretildi.

Modern ve yumuşak bir çizgisi olan Harmony N3 Asma Klozet, yavaş kapanan ince kapağı ve gizli montaj özelliği sayesinde mekanlara minimal bir tarz kazandırıyor. Çok daha az kirlenen, minimum 2,5 litre, maksimum 4 litre su ile temizlenen bu ürün, yine Bien Banyo’nun yeniliklerinden olan Victoria Gömme Rezervuar Serisi’ne ait Metropolis Panel ile de uyum sağlıyor.

Harmony N3 Asma Klozeti, Metropolis Panel Rezervuar, 50 cm çapı ile tezgah üstü uygulamalarda oldukça ergonomik olan Motto Oblong Lavabo ve lavaboyu tamamlayan Alesta Yüksek Tip Lavabo bataryası ile beraber kullanılabiliyor.


BİEN:
Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, marka konumlandırmasını ‘’daima genç ve daima yeni’’ olarak belirleyen Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır.

Tasarımdaki öncü kimliğiyle dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlıyor.

BİEN SERAMİK:
Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır.

Bien Seramik, dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 25 milyon m2’nin üzerinde üretim gerçekleştirmektedir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken Bien Seramik tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak ürünler üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.

BİEN BANYO:
Her kategoriye ayrı ayrı odaklanma kararı alan Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yatırımlar gerçekleştirmiştir. 2017 yılında Bien Banyo Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’yi kurarak, ürün yelpazesinde uzmanlaşmayı ve kapasite artışını öne çıkaran Bien Banyo Ürünleri, Ocak 2018 itibariyle de satış ve pazarlama faaliyetlerine başlamıştır.

Üretiminde son teknolojik yenilikleri kullanan Bien Banyo geniş bir ürün yelpazesiyle faaliyette bulunacak. Bien Banyo’nun ürün yelpazesinde ıslak mekanlara yönelik ürünler, seramik sağlık gereçleri, armatürler, gömme rezervuarlar, banyo mobilyası ve banyo aksesuarları olacak.