(Fakir Hausgeräte)’den AKILLI NEM ALMA Cihazları…

Hava sıcaklıklarıyla birlikte artan nemin bunaltıcı etkisinden kurtulmanızı sağlayacak akıllı nem alma cihazları ile sağlıklı bir yaz mümkün.

Sıcaklıkların nem ile birleşip etkisini iyice hissettirdiği bugünlerde nem alma cihazları ile  ferah ortamlar yaratılıp yaz ayları daha keyifli ve sağlıklı geçirilebilir.

Akıllı Nem Alma Cihazı: Fakir Drywell

Fakir Drywell Nem Alma Cihazı, 20 litre nem alma kapasitesi ile bulunduğunuz ortamın havasını ideal hale getiriyor. Ayrıca, ön filtresiyle toz ve kirliliğe yol açan partikülleri havadan arındırıp sağlıklı nefes almayı sağlıyor. Alman teknolojisiyle tasarlanan Drywell Nem Alma Cihazının iki kademeli fan hız ayarı ile istediğiniz hızda çalışmasını sağlarken,  %5 – %80 aralığında nem alma seçenekleri de bulunuyor. Oda sıcaklığı ve nem miktarını gösteren LCD ekranıyla sizi bilgilendiren Fakir Drywell ile nem kontrolü yapılabiliyor.

Vigor Plus ile Kaliteli Havalar

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici, 70 metrekarelik etki alanı ile yaşam alanlarının her köşesine ferahlık getiriyor. Toz ve koku sensörleri ile otomatik hava kalitesi kontrolüne olanak veren Fakir Vigor Plus, 5 farklı çalışma moduna sahip ve uzaktan kumandasıyla kontrol edilebiliyor. Güçlü filtreleme özelliği ile mikro organizmaların oluşmasını engelleyen Vigor Plus; HEPA, TiO2, karbon, ön ve plazma filtreleri sayesinde yazı sağlıklı geçirmeyi mümkün kılıyor.