(Archive) Yaşam Alanlarına FARKLI Bir Soluk Getiriyor!

Bünyesinde dünyaca ünlü bir çok tasarımcıyı barındıran Archive, Nişantaşı’nda bulunan mağazasında mobilya, aydınlatma ve aksesuar gibi tamamlayıcı ürünler ile yaşam alanlarına farklı bir soluk getiriyor.

Çıkış noktası interaktif tasarım anlayışı olan Archive, 2012 yılında kuruldu. Tasarımlarını Archive adı ile satışa sunan marka, dekorasyon modasına yön veren tasarımlarıyla fark yaratıyor. Alanında öncü hem yerli hem de uluslararası birçok markaya da bünyesinde yer veren Archive, sanat ve tasarımı bir arada tutuyor. Estetik anlayışını her daim canlı tutan, stili olan ve temiz işçilik ile birleşen her markanın ve tasarımcının yanında olmayı hedefliyor.

İş, otel, ev ve restoran gibi mekanlarda farklılık arayanları düşünen marka,  kaliteyi yaşam alanlarında her daim ön planda tutuyor. Tasarım anlayışını sanat ve mimariyle birleştiren Archive, mükemmeliyet arayan müşterilerinde hem duruşu hem de tarzı ile farklı bir imaj yaratıyor.

Archive’de hem tasarım ekibinin hem de showroomunda yer verdiği sanatçıların eserleriyle modern, elegan ve minimal dokunuşlarla tasarlanmış ürünler bulmak mümkün.