(Mercedes Benz) YENİ Showroomunun Ofis Alanları için (Addo)’yu TERCİH Etti!

Türkiye’de otomotiv pazarının liderinden Mercedes Benz’in İstanbul’daki en büyük bayisi Gelecek Otomotiv, yeni showroomunun ofis alanlarında ADDO imzasıyla hayata geçirilen tasarımıyla dikkat çekiyor. Gönye Tasarım tarafından tamamlanan özgün ve işlevsel proje, ADDO konsept danışmanı Sezgin Aksu tasarımlarıyla farklı bir boyut kazanıyor. Yeni neslin çalışma stillerine uygun şekilde düzenlenen ofis katında Bridge, NEL, Slim, Toro, Exe&Fly Wood ve Must gibi ADDO ürünleriyle tasarımın gücü vurgulanıyor.

ADDO, Mercedes Benz’in ileri teknolojiyle donatılmış en büyük İstanbul bayisi Gelecek Otomotiv’in ofis alanlarında tasarım ve konforu odağına alıyor. Gönye Tasarım tarafından tamamlanan Gelecek Otomotiv showroomu, İstanbul’un yükselen lokasyonlarından Kağıthane’de 9250 m2 kapalı alanda konumlanıyor. Projede, ADDO konsept danışmanı Sezgin Aksu imzası taşıyan Nel, Slim, Bridge, Toro, Exe & Fly Wood Kanepe ve Must ürünleriyle yeni nesil çalışma hayatı dinamikleri tasarımla buluşturuluyor. Toplantı alanlarında farklı materyalleri birleştiren NEL dikkat çekerken, yönetici odalarında NEL serisinin deri & ahşap kombinasyonunun yanı sıra SLIM serisi kullanılıyor. Bekleme alanlarında Fly, Wing ve Must koltukları kullanılıyor. Ekip çalışma alanlarında Bridge masalar ile iletişime açık ve sosyal bir çalışma ortamı hedefleniyor.


Addo:
Global pazarda güçlü varlık gösterme hedefi doğrultusunda Almanya, İrlanda, Rusya, İsviçre, Avusturya, Libya, Azerbaycan, Türkmenistan gibi birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren Addo Furniture, özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda estetik ve fonksiyonelliği buluşturarak tasarımın gücünü yansıtıyor. 5000 m2 alanda üretim yapan ve İstanbul Basın Ekspres’te tasarım vizyonunu ve özgün tarzını yansıttığı 1000 m2 yeni showroom’unda hizmet veren marka, sürdürülebilir kalite ilkesi ile Eczacıbaşı, Erdemir, Kardemir, Borusan gibi dev firmaların ofis tasarımlarını gerçekleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi için http://addo.com.tr