(Tresette) ile Mutfaklarda AKDENİZ Esintisi!

İlham veren mutfaklar sloganıyla hazır mutfak sektöründe iddiasını ortaya koyan Tresette Mutfak, yeni serisi “Dünya Klasikleri” ile lüks segmentte sınırları zorluyor. Serinin Akdenizli “Tresette Mare” modeli, İtalyan mutfağının tüm samimiyetini evinizin en özel bölümüne taşımayı hedefliyor.

Tresette Mutfak, “Elit” ve “Modern” serilerinden sonra şimdi de “Dünya Klasikleri” serisiyle ülkelerin mutfak trendlerini evlerinize taşıyor. 4 modelden oluşan “Dünya Klasikleri”, klasik ile lüks çizgileri harmanlıyor, evinize ayrı bir değer katıyor. Dünya Klasikleri”nden “Tresette Mare”, İtalyanların, mutfakta sosyalleşen, yemekle bütünleşen yaşamını gözler önüne seriyor. Standart mutfak anlayışının dışına çıkılarak oluşturulmuş “Tresette Mare” mutfağınızı, sadece yemeğin hazırlandığı bir yerden ziyade tüm ailenin bir arada olduğu bir yaşam alanı haline getiriyor.

Gelenekselliğin çağdaş notalar ile harmanlandığı, İtalyan esintili dokunuşlarla yeni bir yaşam alanı sunan “Tresette Mare’’ mutfak, Akdeniz’in doğasından ve denizinden aldığı ilhamla estetiği, işlevsel çözümlerle sunuyor. 4 ahşap ve 14 lake rengiyle farklı seçimlere olanak veren “Tresette Mare’’, çekmece ve kapak sistemlerinde standart olarak uygulanan yavaş kapanma özellikli aksesuarlarıyla üst düzeyde konfor sunuyor. Fitilli kenar bandı teknolojisi sayesinde sessiz kapanma ve toz yalıtımı özelliklerini ön plana çıkaran “Tresette Mare’’, renk değişikliklerine ve darbeye dayanıklı cila kullanımıyla dayanıklılığını da konuşturuyor. Sevdiklerinizle uzun vakitler geçireceğiniz “Tresette Mare” mutfağı yakından  Tresette Mutfak’ın Etiler ve Caddebostan’daki mağazalarında inceleyebilirsiniz.


Aslandağ Grubu:
1977 yılında meslek hayatına başlayan Tuncay ve Cemal Aslandağ’ın girişimleri, Salih ve Aydın Aslandağ’ın desteği ile 1988’de Göztepe Sanayi Sitesi’nde 200 metrekarelik alan üzerine kurulmuştur. Bugün 10 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 20 bin metrekarelik bir fabrikada üretim gerçekleştiren Aslandağ Grubu’nun markaları: Artella Ahşap Kapı Sistemleri, Tresette Mutfak, STCA Gayrimenkul, kasa – pervaz sistemleri üretim ve satışında Compodoor, kapı aksesuarlarında Leono, İtalya’nın mutfak devi Pedini, İtalyan mobilya markası Elite, TOBE İtalyan ünlü çelik kapı markası Okey Porte’dir. Tüm bu markaları tek çatı altında toplayan 4A Collection markasının Caddebostan ve Etiler’de mağazaları bulunmaktadır.