(TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi) Artık YENİ Ofisinde Hizmet Verecek!

Yakın zaman önce gerçekleşen genel kurul ile yeni başkanını seçen ve yeni yönetimini belirleyen TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nde yenilikler sürüyor. artık Alsancak’taki  ofisinde hizmet verecek olan İçmimarlar Odası İzmir Şubesi yeni ofisi özel bir kutlamayla açtı.

Üyelerine daha iyi koşullarda hizmet sunmayı hedefleyen TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi’nin yeni ofisinin açılışı çok özel bir kutlamayla gerçekleşti. Belenco firmasının sponsorluğunda gerçekleşen açılış törenine TMMOB İçmimarlar Odası Genel Merkez İkinci Başkanı Ömer Sencar, İstanbul Şube Başkanı Hasan Alpay ve İzmir Şube Başkanı Tülin Gazi‘nin yanı sıra, oda üyeleri, sektör temsilcileri ve davetliler katıldı. Yeni hizmet ofisinin hayata geçirilmesinde destek olan sektörün önde gelen firmalarının temsilcilerinin de yer aldığı kutlamada açılış kurdelesini başkanlar hep birlikte kesti.

Yeni ofis, yaşayan bir mekân olacak

İzmir İçmimarlar Odası Şube Başkanı Tülin Gazi ve TMMOB İçmimarlar Odası Genel Merkez İkinci Başkanı Ömer Sencar

Açılış töreninin ardından kısa bir konuşma yapan İzmir Şube Başkanı Tülin Gazi;‘Böylesi özel bir günde yanımızda olduğunuz için çok teşekkürler… Birlikte olmak ve güzel işler yapmak adına yola çıktık. Yeni hizmet ofisimiz de bu heyecanlı yolculuğumuzda önemli bir durak olacak. TMMOB İçmimarlar Odası İzmir Şubesi olarak ilerleyen günlerde üyelerimizi sektörle daha fazla bir araya getirmeyi, mesleki eğitimler düzenleyerek yeni ofisimizin daha aktif kullanılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Odamızın ve tabii ki yeni ofisimizin kapısı üyelerimize her zaman açık. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi. Başkan Gazi, emeği geçen herkese teşekkür etti.