(BETONART) Yazar Buluşmaları #55, 3 Mayıs’ta (Studio-X Istanbul)’da…

BETONART’ın Cem Sorguç konuk editörlüğünde “Detay” temasıyla hazırlanan 55. sayısı için düzenlenecek yazar buluşması, 3 Mayıs 2018 günü Studio-X Istanbul’da gerçekleştiriliyor. Cem Sorguç’un moderatör olduğu buluşmanın konuşmacıları Sevince Bayrak, Melis Cankara, Boğaçhan Dündaralp ve Cem İlhan. 

Her sayıda farklı bir konuk editör işbirliği ile farklı bir temada hazırlanan mimarlık, tasarım ve sanat dergisi BETONART, 2015 yılından bu yana her sayının ardından, ele aldığı tema paralelinde konuk editör ve yazarlarını okurlarıyla buluşturuyor. Dergiye katkıda bulunanların hem dergi ekibiyle hem de birbirleri ile tanışma, görüşme fırsatı bulduğu, dergi ekibi, konuk editör ve yazarlarla o sayının hikayesinin paylaşıldığı, sayfalara sığmayanların, akıllara takılanların hep birlikte tartışıldığı, tema ile sınırlı kalmayıp mimarlık, tasarım ve sanata dair gündemde ne varsa hepsinin konuşulduğu BETONART Yazar Buluşmaları #55 Studio-X ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

Etkinlik Facebook Sayfası:
https://www.facebook.com/events/1659554040824790/


Moderatör:
Cem Sorguç

Konuşmacılar:
Sevince Bayrak
Melis Cankara
Boğaçhan Dündaralp
Cem İlhan

Tarih: 3 Mayıs 2018
Saat: 19:00
Yer: Studio-X Istanbul


BETONART:
BETONART odağına beton malzemesini alan ve 3 ayda bir yayınlanan mimarlık ve tasarım dergisidir.

BETONART, Betonun nitelikli ve yenilikçi kullanım örneklerine yer verirken mimari kültür, tasarım, teknoloji ve sanat ile okurlarını buluşturur. Ocak 2012’den itibaren Binat İletişim ve Danışmanlık tarafından yayınlanmaya başlanan dergi, bu tarihten itibaren dijital iletişime de olanak vererek bir yenilenme ve değişim sürecine girdi. 32.sayıdan itibaren bir konuk editör ve onun işlediği bir tema ile yayınlanıyor.

BETONART’ın okur kitlesi yapı sektörünün ve tasarım dünyasının tüm paydaşlarından oluşuyor. Betonla yapılan nitelikli tasarımların ön planda tutulduğu dergi, okurları iyi uygulama örnekleriyle buluştururken mimarlık kuramı, teknoloji, sanat ve tasarım gibi bu sektörün profesyonellerinin ilgi alanını 360 derece kapsayan bir içerik sunuyor.

Detaylı bilgi için www.betonart.com.tr