(Geberit)’ten Banyolar için YENİLİKÇİ Teknolojiler…

Yeni sezon trendlerini yazlık evlerine taşımak isteyenler, banyolarını Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar ve Monolith Plus Rezervuar Modülü ile çekici bir görünüme kavuşturuyor. Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh Gömme Rezervuar ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, sade ve zarif tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştiren Geberit Monolith Plus, LED ışık ünitesinde bulunan yedi farklı renk seçeneğiyle banyolarda hoş bir atmosfer yaratıyor.

Baharın enerjisini yazlık evlerine taşımak isteyenlerin banyoları, Geberit’in son teknolojiyi kullanarak tasarladığı DuoFresh ve Monolith Plus Rezervuar Modülü ile çekici bir görünüme kavuşuyor.

Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, aktif filtre karbon sistemi sayesinde de havayı odaya vermeden önce kötü kokulardan arındırıyor. DuoFresh Gömme Rezervuar’ın koku alma ünitesi ise kapağın üstündeki bir tuşa basılarak aktive edilebilirken sistemin on dakika sonra kendini otomatik olarak kapatması kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor.

Tasarımcı Daniel Irányi’nin, duvar önü rezervuarlara hayat vermeyi amaçladığı Monolith Plus Rezervuar Modülü, sensörlü açma-kapama özelliği, dokunmatik tuşlarla deşarj aktivasyonu, rezervuara entegre edilmiş koku alma ünitesi ve LED ışık özelliğiyle, kullanıcısına yepyeni bir banyo hediye ediyor. Son dönemde bina sahiplerinin tercihi olan ve banyolarda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilebilen Geberit Monolith Plus, dokunmatik tuşları sayesinde deşarj sürecini nazikçe başlatırken, otomatik koku alma sistemiyle de kötü kokuları klozetin içine hapsediyor.

Öte yandan Monolith Plus, LED ışık ünitesinde bulunan yedi farklı renk seçeneğiyle banyolarda hoş bir atmosfer yaratıyor. Uykunuzu kaçırmadan yumuşak bir ışık kaynağı da sunan Monolith Plus, ComfortLight özelliği sayesinde kullanıcısını uzaktan da algılayabiliyor. Hem Geberit AquaClean akıllı klozet modelleriyle hem de yere oturan ve asma klozetlerle uyumlu Geberit Monolith Plus, siyah, beyaz, toprak ve bej rengi alternatifleriyle takipçilerinin beğenisini kazanıyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000’e yaklaşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2016 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.