(GF Hakan Plastik), TEBİF 2018 FUARI’nda…

GF Hakan Plastik, yapı sektörü için özel sektör ve devlet kurumlarını biraraya getiren Türkiye İnşaat Teknolojileri ve Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF 2018) ile 19-22 Nisan 2018 tarihlerinde Congresium Ankara’da.

Bu yıl ilk defa TOKİ, Emlak Konut, Kiptaş, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve Metro İstanbul’un desteği ve katkısı ile gerçekleşecek olan TEBIF 2018 Fuarı’nda GF Hakan Plastik de ağırlıklı olarak SİLENTA ürün grubu ile yer alacak.

GF Hakan Plastik Yurtiçi Satış Direktörü Murat Üçer, TEBİF 2018’in GF Hakan Plastik için de bu yıl ilk yurtiçi fuar katılımı olduğunu belirterek şunları söyledi: “GF Hakan Plastik olarak Türkiye genelinde ikisi İstanbul olmak üzere 6 satış bölgemiz ve geniş bir satış yapılanmamız var. Bayilerimiz ve müşterilerimizle yakın olmayı tercih eden bir markayız. Bu yıl ilk kez düzenlenen TEBIF 2018 ise katılımımız bizim için devlet kurumları ve kurumların mühendisleri ile birebir görüşme imkanı sunması açısından önemli. Fuarda ağırlığı Silenta ürün grubumuza veriyoruz. Çünkü yapıların ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve yürürlüğe giren yeni yönetmelikler, bu ürün grubumuzun öne çıkmasını sağlıyor. Bu konuda en hazırlıklı firmaların başında geliyoruz. Türkiye’nin ilk sessiz borusu olan Silenta ve bu grubun diğer bir üyeleri ihracat pazarında en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. En sessiz borumuz Silenta Premium, yanmaya dayanıklı sessiz boru sistemimiz Silenta FR gibi ürünler plastik boru sektöründe özellikli ürünler. Bu fuarın da yeni nesil ürünler üreten firmalar ve diğer paydaşlar açısından son derece verimli olacağını düşünüyoruz.”

Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 4 gün sürecek fuarda GF Hakan Plastik, ziyaretçilerini C04 no’lu standında ağırlayacak.


GF Hakan Plastik: 
Georg Fischer, 1802 yılında kurulmuş İsviçre merkezli bir firmadır. 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir: Boru sistemleri (GF Piping Systems), Otomotiv (GF Automotiv) ve Makine çözümleri (GF Machining Solutions). 32 ülkede 45 üretim tesisine ve yaklaşık 14.400 çalışana sahiptir. GF Piping Systems, plastik ve metalden yapılmış boru sistemleri konusunda dünyadaki lider kuruluşlardan biridir. GFPS, su ve gazın sanayi, kamu hizmetleri ve yapı teknolojisi içinde güvenli bir şekilde taşınması için sistem çözümleri ve yüksek kaliteli bileşenler üretmektedir. 3 ana gruba sahip GFPS, üst yapı, alt yapı ve endüstriyel alana yönelik ürünler sunmaktadır. 1965 yılında kurulan Hakan Plastik, yenilikçi yapısı ile plastik boru sistemleri alanında lider markalardan biridir. Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firmadır. 2013 yılında gerçekleşen satın alma ile GF Hakan Plastik markası ile plastik boru sektöründe hem iç pazarda hem de ihracat alanında çalışmalarına devam etmektedir. Firma, sürdürdüğü başarılı çalışmalarla ISO 500 listesindeki yerini yukarılara taşımaktadır.