(Buderus), 4. Ankara İç Tesisat Buluşması’na SPONSOR Oldu!

SAMSUNG CSC

BAŞKENTGAZ ve GASTECHNICS işbirliğiyle 31 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen 4. Ankara İç Tesisat Buluşması, Ankara’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlar ile sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Katılımın yoğun olduğu organizasyonda sponsor olarak yer alan Buderus, geniş ürün gamı ve her türlü ısıtma ihtiyacı için özelleştirilmiş çözümler sunan hizmetleri hakkında katılımcılara detaylı bilgiler verdi.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu katılımcılar tarafından ilgiyle takip edildi. Toplantı BAŞKENTGAZ’ın faaliyetleri ile 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgilerin verildiği toplantılar ve teknik oturumlar ile tamamlandı. Organizasyon sonunda BAŞKENTGAZ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.


Bosch Termoteknik:
Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2016 yılında yaklaşık 14.300 çalışan ile 3,3 milyar avroluk (Yüzde 68’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir.  Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır. 
Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkede 440 bağlı şirketiyle bölgesel şirketlerinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortaklıkları dâhil olmak üzere, Bosch’un global üretim ve satış ağı dünyanın hemen hemen tüm ülkelerini kapsamaktadır. Şirketin gelecekteki büyümesi yenilikçilikteki gücüne dayanmaktadır. Bosch, dünya genelinde 125 merkezde 62.500 çalışanıyla, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir.| www.bosch.com