(Warmhaus)’a DESIGN EXCELLENCE Ödülü!

İklimlendirme sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesiyle ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Warmhaus’un sunduğu ürün ve hizmetler ödüllendirilmeye devam ediyor. Warmhaus’un tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplayan ürünü; dünyanın en küçük kombisi, dünyaca ünlü tasarım ödülü iF Design Award 2018’de “Design Excellence/ Tasarımda Mükemmellik” ödülüne layık görüldü.

İklimlendirme sektörünün global oyuncusu Warmhaus, tasarımı ve yazılımı tamamen kendisine ait olan dünyanın en küçük kombisi ile dünyanın en eski ve saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören iF Design Award’ta “Design Excellence/Tasarımda Mükemmellik” ödülünü kazandı. Şık olduğu kadar da teknolojik ve tasarruflu bir ürün yaratan Warmhaus, iF Design Award 2018’de kendi kategorisinde Türkiye’den ödül kazanan tek kombi oldu.

M. Kağan Turan

iF Design Award 2018’te kazandıkları ödüle ilişkin konuşan Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan, dünyanın en prestijli tasarım yarışmalarından birinden “Design Excellence/ Tasarımda Mükemmellik” ödülünü kazanmaktan çok mutlu olduklarını belirtti. Turan, “Ar-Ge’si, dizaynı ve yazılımı tamamen Türk mühendislerine ait olan dünyanın en küçük kombisi; ile dünyaca kabul görmüş bu saygın ödülü kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Warmhaus Ar-Ge Merkezi tarafından tasarlanan ürünümüz 20’den fazla ülkeden 6’dan fazla ünlü uzmanın değerlendirmesinin ardından bu ödülü kazandı. Mühendislerimizin 2018 yılında, kendi kategorisinde ödül alan tek yerli kombiyi tasarlamış olmasını çok önemli buluyoruz. Ürünümüz; ‘Tasarımda Mükemmellik’ ödülü ile onaylanan cam ön yüzeyi ve dokunmatik ekranının güçlendirdiği şık, estetik tasarımının yanı sıra;  24 kW kapasitesi, ErP Direktiflerine uyumlu olması gibi teknik özellikleri ile dikkat çekecek. Warmhaus olarak iklimlendirme sektöründe 20 yılı aşkın tecrübemizle 30’dan fazla ülkeye ürünlerimizi ihraç ediyoruz. Önümüzdeki dönemde büyümemizi artıracak ve ödüllerimize yenilerini ekleyeceğiz” dedi.

Bu yıl 65. kez düzenlenen iF Design Award 2018’te kazananlar, alanında uzman 63 bağımsız uluslararası jüri üyesinin oylarıyla belirlendi. iF Design Award’ta 54 ülkeden 2 bin 955 katılımcı, 6 bin 402 farklı ürün yarıştı.

Dünyanın en küçük kombisi hem alan hem fatura tasarrufu sağlıyor

Siyah, beyaz ve antrasit renk seçenekleri bulunan dünyanın en küçük kombisi, estetik görünümlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa Warmhaus’un ürettiği Gaz Adaptif özelliğine sahip olmasıyla;  ideal hava gaz oranını ayarlayarak sürekli yüksek verim sağlıyor.

Avrupa Birliği ErP direktifine tam uyumlu olan dünyanın en küçük kombisi, gaz ve elektrik enerjisinden tasarruf sağlarken, tüm iç yüzeyinde kullanılan 10 mm kalınlığındaki özel izolasyon malzemesi sayesinde ses kirliliğini de önlüyor. A sınıfı enerji etiketine sahip olan ürün, özel tasarımlı ve yüksek kapasiteli eşanjörü sayesinde aynı anda çift musluktan dakikada toplam 19 litreye kadar sıcak su sağlıyor. Paslanmaz çelik eşanjör sistemi ise kullanım suyunun hijyenik olmasını sağlıyor ve kombinin ömrünü uzatıyor. Ayrıca ürün, 1:10 oranındaki yüksek modülasyon aralığı ile ihtiyaca göre kapasitesini ayarlayarak tasarruf ve konfor sunarken; sahip olduğu 23 farklı emniyet sistemi sayesinde güvenli ısınma sağlıyor.


Warmhaus:
1996 yılında bir Beyçelik Holding iştiraki olarak kurulan Warmhaus, ısıtma alanındaki tecrübe ve teknik bilgisini kombi alanına aktararak, kullanıcılarına kaliteden ödün vermeden tasarruflu ısınma imkânı sunmaktadır. Estetik, ekonomik ve çevreci ürünlerin adresi Warmhaus, yarattığı katma değerin geçmiş tecrübesinin verdiği güç ile sektörün önde gelen oyuncularından biridir. Geniş servis ve satış ağı ile tüketicilerin ısınma ihtiyacını hızlı ve etkin bir şekilde çözen Warmhaus, uluslararası sertifikasyona sahip ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. Warmhaus 2017 yılında gerçekleştirdiği son yatırımı ile İngiltere pazarına açılmıştır.