(Enza Home)’un MARLENA Oturma Grubu ile YENİLİK Zamanı!

Modern ve yenilikçi tasarımlarıyla ürün portföyünü sürekli yenileyen Enza Home, 2018 dekorasyon trendlerini yansıtan Marlena Oturma Grubu ile evlere bahar yeniliği ve sadeliği getiriyor. Modern tasarım çizgisi ve gösterişli kapitone detaylarıyla dikkat çeken Marlena Oturma Grubu; yatak olabilen, sandıklı 3’lü koltuk, 2’li koltuk, şık bir berjer ve zengin kırlent seçeneklerinden oluşuyor.

Modern ve fonksiyonel tasarımlarıyla dekorasyonu sanata dönüştüren Enza Home, yaşam alanlarında benzersiz bir şıklık yaratmak isteyenlere Marlena Oturma Grubu’nu sunuyor. Dekorasyonda yeniliği ve konforu bir arada seçenler için tasarlanan Marlena Oturma Grubu modern ve yalın tasarımında göze çarpan kapitone detayları ile evlere gösterişli bir atmosfer katıyor.

Marlena Oturma Grubu; 3’lü koltuğunda yatak olma özelliği ve sandık uygulaması, tasarımını tamamlayan ceviz ve venge olmak üzere 2 renk alternatifli modern ayakları, berjeri ve zengin kırlent uygulamaları ile baharın yeniliğini, sadeliğini ve konforunu taşıyor.