(SARAYROLL) Panjura Saray KONFORU Getiriyor…

Binaların iç ve dış cepheleri için geliştirdiği yenilikçi sistemlerle yapı sektörüne yön veren Saray Alüminyum, ürün yelpazesine SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri’ni ekledi. Saray, SARAYROLL ile binalardaki yalıtım ve güvenlik sorunlarına önemli bir katkıda daha bulunuyor, mimari uygulamalara sağlamlık ve estetik getiriyor. SARAYROLL, mevcut standartların ötesine geçen ölçüleriyle piyasada önemli bir boşluğu dolduruyor.

30 seneyi aşkın deneyimiyle inşaat sektörüne hizmet veren Saray Alüminyum, mimari uygulamalara yönelik çözümlerine bir yenisini daha ekledi. Saray ailesine katılan en yeni ürün grubu SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri oldu. Panjur ve kepenkler, özellikle sağladıkları ısı ve ses yalıtımı, iç mekânın mahremiyetini korumaları ve güvenlik açısından caydırıcı bir rol oynamaları nedeniyle son dönemde yeni yapılan binalarda sıklıkla tercih ediliyor.

Yalıtım ve güvenlik sorunlarına çözüm sağlayan SARAYROLL Panjur ve Kepenk Sistemleri, hem monoblok hem de dıştan takma olmak üzere iki ayrı sistemde üretiliyor. Her iki sistemde de kullanılan poliüretan iç dolgusu, ısı ve ses izolasyonunu maksimum boyuta çıkarıyor, mükemmel bir yalıtım avantajı sunuyor.

SARAYROLL,  Türkiye’de monoblok sistemlerde tek parçada en geniş sarıma sahip panjur sistem olma unvanına sahip bulunuyor. Yerli ve yabancı markalı tüm pencere ve kapı sistemleriyle uyum sağlayan SARAYROLL ahşap desenli olarak üretilebildiği gibi çok geniş renk seçenekleri de sunuyor. Manuel, butonlu, uzaktan kumandalı ve grup kontrol sistemli olmak üzere değişik kullanım olanakları sunan SARAYROLL Panjur ve Kepek Sistemleri, akıllı ev konseptiyle uyum içinde otomasyon kolaylığı sağlıyor. SARAYROLL monoblok  sistemlerde, ayrı bir profil kullanmadan sürme ve stor sineklik uygulamaları yapılabiliyor.


Saray Grup:
1980’den bu yana geliştirdiği yenilikçi ve öncü inşaat iç ve dış cephe çözümleriyle geleceğin mimari yapılarının inşa edilmesinde büyük rol oynayan Saray Grup, Greenist ile bu anlayışını konut projelerine de taşıyor. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olarak birçok kez ihracat ödülü kazanan Saray Alüminyum, 2001 yılından bu yana İSO’nun ilk 500 büyük firması arasında yer alıyor ve üretiminin yüzde 35’ini farklı ülkelere ihraç ediyor.

Detaylı bilgi için: www.greenist.com.tr