(Graniser), Unicera Fuarı’nda DİKKATLERİ Üzerine Topladı…

Graniser, 27 Şubat – 03 Mart tarihleri CNR Expo Fuar Merkezinde gerçekleşen Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarında her yıl olduğu gibi bu yılda yeni ürünlerinden oluşan standı ile ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

Graniser Seramik, tasarım ve inovasyonun gücünü vurgulayan 30 yeni serisi ile Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarında ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Seramik sektörünün trendlerini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında yakından takip eden Graniser Seramik, bünyesindeki deneyimli tasarımcıların yanı sıra yurtdışındaki önemli tasarım ofisleri ile geliştirdiği ayrıcalıklı serilerini sergilediği standının tasarımını ise İtalya’da Aksu&Suardi tasarım ofisi Sezgin Aksu ile gerçekleştirdi.

Unicera İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak fuarında 30 yeni serisi ile yer alan Graniser Seramik, standında parlak mermer, cement, ahşap, Terrazo (dökme mozaik) ve metalik görünümlü tasarımların yanı sıra hareketli desenlerle yapılan ürün kombinleri dikkat çekti. Ayrıca Empoli serisini 8 yeni tasarımla zenginleştiren firma geçmişten günümüze taşınan kanaviçe desenini yeniden yorumluyor.

Unicera Fuarı’nın kendileri için çok verimli geçtiğini belirten Kurumsal İletişim ve Marka Müdürü Ş.Melek Erol “Unicera Fuarı profesyonel ve nihai müşterilerimizle birebir iletişim kurma şansı bulduğumuz bizim için önemli bir buluşma noktası. Gelişimin ivmesi olan bu tür rekabetçi platformların sektörümüze faydası oldukça yüksek. Fuar sayesinde yeni serilerimizi sektör profesyonelleriyle buluşturmaktan ve dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin beğenisini kazanmaktan oldukça mutluyuz. Fuarda bir çok yeni iş bağlantısı yapma imkanı bulduk. Kurulduğumuz günden bu güne kalite anlayışımızdan ödün vermeden modern çizgimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile yaşam alanlarını daha keyifli hale getirmeye hızımızı kesmeden devam ediyoruz.” dedi.


Graniser Seramik:
Türkiye’nin lider seramik karo üreticileri arasında yer alan Graniser Seramik, kuruluş yılı olan 1997’den bu yana üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği Manisa Akhisar’daki fabrikasında çeşitli ebat ve tasarımlarda yaklaşık 5.000 çeşit tek ve çift pişirim duvar karoları ile sırlı granit ve bordür üretmektedir.  Bugün geldiği noktada Graniser Seramik, 22 milyon m2 üretim kapasitesine sahip tesisi, 1100 kişiyi aşan istihdamı, 100’ü aşkın satış noktası, güçlü ihracat yapılanması ile sektörünün devleri arasında yer almaktadır. Üretiminin yaklaşık yüzde 60’ını ihracata yönlendiren firma, Amerika, İsrail, Kanada, Yunanistan gibi 80’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Graniser Seramik 2012 yılından bu yana tamamı yabancı yatırımcıya ait tek seramik şirketidir.