(Bostik) WEB SİTESİ Yenilendi!

Bostik,  kurumsal web sitesi global çapta yenilendi. Yeni tasarımıyla mobil sistemlere uyumlu hale gelen interaktif site,  içeriği gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Bostik, web sitesini pek çok yenilik ve kullanım kolaylığıyla geliştirdi. Akıllı web sitesi, alt yapısı ve zengin teknik içerikleriyle yayında. Ziyaretçilerin Bostik’in tüm hizmetlerine ve çözümlerine kolayca ulaşabildikleri yeni uygulamanın başlıca özellikleri şöyle:

  • Navigasyon kolaylığı ve ilgili bilgilere kolay ulaşım
  • Uygulama alanları ve indirilebilir dosyalar dâhil olmak üzere tam bir “akıllı” içerik
  • Kurumsal, ürün ve bayi bilgilerine erişim
  • Bostik’in endüstri ve inşaat pazarları çözümlerinin detaylı açıklaması
  • Tüm mobil sistemlerden rahatlıkla erişim sağlayan tasarım

Bostik Pazarlama Müdürü Suna Ayvazoğlu yeni web sitesi tasarımında, ziyaretçilere en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi. Ayvazoğlu: “Yeni interaktif web sitemizdemobil uyum, uygulama alanları, çözümlerimizin detaylı açıklamaları ve indirilebilir dosyalarla, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunuyoruz. Bu global proje Bostik’in varlığı olan tüm ülkelerinde kademeli olarak devreye girdi ve dijital yolculuğumuzun bir başlangıcı sayılır. Daha iyi hizmet verebilmek için sitemizi sürekli olarak geliştirmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki aylarda, yeni görünüm ve özellikler de ekliyor olacağız.” dedi.

https://www.bostik.com.tr

 


Bostik:
Bostik, endüstriyel üretim, inşaat ve tüketici pazarlarında önde gelen küresel yapıştırıcı uzmanıdır. Bir asırdan fazla bir süredir, insanların günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlüklere daha akıllı ve uyumlu yenilikçi yapıştırıcı çözümleri geliştirmektedir. Beşikten mezara, evden ofise, Bostik akıllı yapıştırıcıları her yerde bulunabilir. Şirket, 1,6 milyar euro’luk cirosu ve 4 bin 900 çalışanıyla 50’den fazla ülkede faaliyette bulunmaktadır.

Bostik Türkiye de; yapı ve endüstri sektöründe sızdırmazlık, yapıştırıcı ve yapı kimyasalları alanlarında çok güçlü bir marka olmakla beraber çok geniş bir ürün portföyüne sahiptir. Bostik’in, Hadımköy ve Çorlu’da birer üretim tesisi bulunuyor.  Ayrıntılı bilgi için  www.bostik.com.tr