(Öney Showroom) Tasarımları (MODÜL İSTANBUL)da!

“Her gün yeni sezon” yaklaşımıyla iç dekorasyonda yıllardır en iyi güncel parçalara ulaşılmasını sağlayan Öney Showroom, 42 Maslak’taki yepyeni, inovatif mağazacılık örneği Modül İstanbul’da…

Dünyanın farklı bölgelerindeki otuz farklı atölyeden seçilmiş, mobilyadan aydınlatmaya, 450’den fazla tasarım ürünü sunan Öney Showroom, tasarımın kalbi Modül İstanbul’da yerini aldı.

Türkiye’nin gözde tasarım markalarının tek bir çatı altında bir araya gelmesiyle oluşan yeni mağazacılık konsepti Modül İstanbul, 42 Maslak’ın sanat ve tasarımla iç içe dünyasını zenginleştiriyor. Tasarım ürünlerini bir araya getirdiği markasıyla kendine özel bir yer edinen Öney Showroom, Modül İstanbul’a özgün çizgisini katıyor. Mağaza olarak farklı tarihsel dönemlere ait ürünleri kullanarak dengeli karışımlar yaratan Öney Showroom, birikimlerin, seyahatlerin, yaşanmışlıkların etkisiyle ihtiyaç olanı doğru analiz ederek bütüncül bir yaklaşımla dekorasyonu sevenlere seçenekler sunuyor.

Bin metrekarenin üzerinde alanda 75 markayı bir araya getiren Modül İstanbul’da ev tekstili, dekorasyon, giyim, çanta, aksesuar ve özgün takılar, çocuk oyuncakları, sanat, ayakkabı gibi çok sayıda farklı ürün segmentinde markalar ve ürünleri yer alıyor. Sunduğu çeşitlilikle birçok ihtiyaca hitap eden ve tüm bunları bir arada bulunduran Modül İstanbul, marka karmasıyla yepyeni bir sinerji yaratıyor.

Dört metrekareden sekiz metrekareye kadar modüller halindeki mağazalardan oluşan Modül İstanbul’da; markalar için satış elemanı ve ortak kasa, hediye paketi noktası, kapalı otopark ve vale hizmeti gibi markaları mağazalaşma sürecinde destekleyen özel imkanlar bulunuyor.

Dünyanın çeşitli yerlerindeki 30 farklı atölyeden çıkan, yaklaşık 450 degişik ürünün yer aldığı Öney’de her gün, her sezon yenilenen, farklılık yaratan, mobilyadan aydınlatmaya birçok sürpriz var…