(E.C.A.), UNICERA’da “Yıllarca Beraber Olmak Garanti” Diyecek!

Armatür ve seramik sağlık hereçleri pazarında ilklerin belirleyicisi ELMOR, E.C.A. teknolojisine ve ürünlerine duymuş olduğu güvenle ‘’Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’’ diyerek tüketicileriyle 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenen UNICERA Fuarı’nda buluşmaya hazırlanıyor.

Seramik banyo ürünleri ve armatür pazarının lider firması Elmor, tasarımı, teknolojiyi  ve kaliteyi birleştirerek piyasaya sunduğu E.C.A. ve SEREL markalı ürünlerini 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında düzenlenen UNICERA Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sergileyecek.

E.C.A. ve SEREL’in en yeni tasarımları, CNR Expo Yeşilköy’de 4. Holde kurulu B02 No’LU E.C.A. SEREL standında görülebilecek.

Bu yılki UNICERA Fuarı’nda E.C.A. SEREL markalı ürünlerini sergileyecek olan ELMOR; tüketicilerine tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada olabileceğinin de garantisini veriyor.

Enver Öz

ELMOR A.Ş. Genel Müdürü Enver ÖZ fuarın en önemli gündem maddelerinden birinin “Yıllarca Beraber” mottosundaki misyon doğrultusunda, E.C.A. markalı krom kaplı tek kumandalı – çift kumandalı batarya ve musluk gurubu ürünlerinde vermeye başladıkları 20 yıl garanti olduğunun altını çizerek fuardaki sergileyecekleri ürünler hakkında şunları söyledi;

“Banyo ve mutfakların yaşam alanları haline geldiği günümüzde tüketicilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiğimiz teknoloji, tasarım ve kalitenin bir arada olduğu E.C.A. SEREL markalı ürünlerimizi görmek,  gelişmeleri takip ederken içinizi ve cebinizi rahatlan çözümlerimiz için herkesi 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de 4. Salon B02 No’lu E.C.A. SEREL standına bekliyoruz.”