Kalekim Tozumaz: Ustaya Dost, Toza Düşman

Tozumayı minimuma indiren ve sağlıklı bir çalışma alanı sunan Kalekim Tozumaz seramik yapıştırma harcı, hem uygulayıcısını hem de kullanıcısını memnun ediyor. Kolay uygulanabilirliği ve uzun çalışma süresi sayesinde de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Yapı kimyasalları sektörünün öncüsü Kalekim, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüketici ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kalekim’in piyasaya sunduğu uygulayıcılar ve profesyoneller için sağlık ve konforlu bir çalışma alanı sunan C1TE sınıfı yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, tozumayı minimuma indiren yapısıyla ev ya da ofislerinde yenileme ve tadilat yaptıran mekan sahiplerine rahat bir nefes aldırıyor.

Özel formülü sayesinde ambalajından boşaltılırken veya karıştırılırken tozumayan Kalekim Tozumaz, hem uygulayıcıları hem de ev sahiplerini memnun ediyor. Ustaya sağlıklı bir uygulama alanı oluşturan Kalekim Tozumaz ile uygulama esnasında mekanlar çok daha temiz kalıyor. Kullanım alanında toz bulutu oluşmuyor, kirden uzak, sağlıklı bir çalışma alanı yaratıyor.

Uzun çalışma süresine sahip, çimento esaslı, kayma özelliği azaltılmış, tek bileşenli ve tozumayan seramik yapıştırma harcı Kalekim Tozumaz, fayans üstü fayans kaplamalarında ve beton, sıva, şap gibi yüzeyler üzerinde rahatlıkla uygulanabiliyor.