(Baymak) CONNECT ile Evin Sıcaklığı Kontrol Altında…

Baymak, akıllı oda termostatıyla istediğiniz yerden kombinizle bağlantı kurma konforunu sunuyor. Eski yeni tüm kombilere uyumlu olan Baymak Connect ile telefon veya tabletinizden, kombiyi eve gelmeden önce ayarlamak, gün içindeki ani değişikliklerde veya güncellenen hava tahmin uyarılarıyla haftalık programlama yaparak enerji tüketimini kontrol altına almak mümkün.

Evin sadece gerektiği ölçüde ısınmasını sağlayan enerji tüketimiyle, gereksiz doğalgaz harcamalarının önüne geçen Baymak Connect hayatı kolaylaştırıyor.  Baymak Connect akıllı oda termostatı ile evin sıcaklığı istenilen yerden, akıllı telefon ya da tablet üzerinden ayarlanabiliyor. Kullanıcılar bu sayede %30’a varan oranlarda tasarruf etme imkanına sahip olabiliyor.

Eski yeni fark etmeksizin her kombiye uyumlu olan Baymak Connect, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarla kullanılabiliyor. Baymak  Connect oda termostatıyla kombi mekan içerisinde bir kumanda gibi kullanılabiliyor veya dışarıdan bağlanarak mekan ısısını istenen düzeye getirmeye imkan veriyor. Sürekli güncellenen hava durumu tahminlerini kullanıcıyı bilgilendiren Baymak Connect ile her gün sıcaklık ayarlamak yerine, günlük ve haftalık programlama da yapılabiliyor.

Avrupa teknolojisini yenilikçi ürünleri ile Türkiye’ye taşıyan Baymak’ın akıllı oda termostatına tüm bayilerinden ve Orange Store’lardan ulaşılabilir.