(Ersa)’dan Yeni Bir Koltuk Serisi: Hull

Yenilikçi tasarımları ve yüksek kalitede üretim anlayışıyla çalışma ve yaşam alanları için özgün mobilya çözümleri sunan Ersa, Burak Koçak imzası taşıyan yeni koltuk serisi Hull ile mekanlara çağdaş bir dokunuş katmaya hazırlanıyor.  

60 yıllık uzmanlık ve deneyimiyle Türkiye’de mobilya sektörün öncülerinden biri olan Ersa, Burak Koçak tarafından çalışma ve yaşam alanları için geliştirilen yeni koltuk serisi Hull ile kullanıcılarını çağdaş mekanlar yaratmaya davet ediyor. Ergonomi ve işlevselliği minimal bir tasarım anlayışıyla bir araya getiren Hull, rahatlık hissini tasarımının merkezine taşıyor. Koltuk gövdesini oluşturan yumuşak formu ve eğimli sırt yapısı sayesinde benzerlerinden ayrılan Hull, kullanıcısını saran sırtı ve istendiğinde çıkarılabilen minderiyle konforlu bir oturma deneyimi öneriyor.

Zarif tasarımını farklı renk alternatifleriyle tamamlayan Hull, Ekim ayında German Design Council tarafından her yıl dünyanın en iyi tasarımlarının ödüllendirildiği German Design Award’da Winner ödülünü almaya hak kazanmıştı.

Detaylı bilgi için: www.ersamobilya.com