(Ege Seramik) Usta Eğitim Seminerlerine SAMSUN’dan Başladı!

Ege Seramik Usta Eğitim Seminerlerine Samsun’dan başladı. 23 Kasım’da Serra Otel’de gerçekleşen seminerde, Ege Seramik ürünlerinin fiziksel ve mekanik özellikleri, ürün kutu etiketlerinin detaylı açıklamaları, doğru uygulama adımları, doğru seramik seçimi, farklı döşeme teknikleri ve karşılaşılabilecek muhtemel sorunların pratik çözümleri detaylı bir şekilde anlatıldı. Katılımcı ustalar sertifikalarını Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller’in elinden aldı, eğitim semineri hep birlikte yenen akşam yemeği ile sona erdi.

Göksen Yedigüller

Eğitim Seminerinde konuşan Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, “Biz Ege Seramik olarak sadece seramik değil, müşterilerimize bir ürün deneyimi sunuyoruz. Bu deneyimden müşterilerimizin maksimum memnuniyet elde etmelerinin kilit noktası ise ürünün uygulayıcıları, yani siz ustalarımızsınız. Dolayısıyla bu usta eğitim seminerlerinin ürünlerimizi ve ürünlerimizin doğru uygulanışını sizlere aktarmamız açısından çok faydalı ve gerekli olduğuna inanıyorum. Bizler en kaliteli, en estetik ürünleri üretiyoruz, ancak bu ürünleri el emeği ile özel kılan sizlersiniz. Seramik sektörü Türkiye ekonomisi için ne kadar önemliyse, siz ustalarımız da sektör için aynı önemdesiniz.” dedi.

Hedeflerinin Ege Seramik Usta Eğitim Seminerlerinin tüm illerde gerçekleştirilmesi olduğunu belirten Yedigüller, “Samsun’dan başladığımız usta eğitim seminerlerimize 2018 yılında da devam edip, mümkün olduğunca çok ustamızla iletişime geçmek, ürünlerimizi anlatmak istiyoruz. Ege Seramik olarak yanlış uygulama kaynaklı sıkıntıların giderilmesine yardımcı olmak adına usta seminerleri düzenleyerek üzerimize düşeni yapmaya ve ustalarımızı bilgilendirmeye çalışıyoruz. O yüzden bugün burada sizlerle bir araya gelmiş olmaktan son derece mutluyuz.” diyerek sözlerini noktaladı.