(E.C.A.)’nın İKİ YENİ SERİSİ Avrupa’dan Ödülle Döndü…

Geliştirdiği teknoloji ve yeniliklerle insan sağlığını ve çevresel duyarlılığı ön planda tutan E.C.A, armatür ürün ailesine 2 yeni seri ekledi. Dünyada ilk kez E.C.A. tarafından geliştirilen Hygiene Plus teknolojisine de sahip Icon ve Purity armatürler A Design Awards, Iconic Awards ve German Design tasarım yarışmalarından ödülle döndü.

Uluslararası tasarım yarışmalarının en prestijlilerinden İtalyan A Design Award ve Alman Iconic Awards tasarım yarışmalarında E.C.A. Icon ve Purity serilerindeki ürünlerine ödül aldı. A Design Awards’ta Icon serisi lavabo, banyo, eviye armatürleri Gold seviyesinde; Purity serisi, lavabo, banyo, eviye armatürleri Silver seviyesinde ödüle layık görülürken; Iconic Award tasarım yarışması ürün kategorisinde Purity Lavabo Bataryası ve Icon Banyo bataryası ödül aldı.

German Design Awards’tan Özel Davet

Avrupa’nın en prestijli tasarım yarışmalarından biri olarak görülen German Design Awards’a özel olarak davet edilen markalar arasında yer alan E.C.A.; Purity lavabo bataryası ve Icon banyo bataryasına “Special Mention” ödülü alırken; Icon lavabo bataryasıyla da “Winner” ödülüne layık görüldü.

E.C.A. armatürlerinin yurtiçi satış ve pazarlamasından sorumlu Elmor’un Genel Müdürü Enver Öz, temsilcisi oldukları markanın ödüllendirilmesinden duydukları mutluluğu şu şekilde ifade etti: “Sektöründe daima ilkleri gerçekleştiren ve trendlerin belirleyicisi olan E.C.A.’nın estetik ve fonksiyon çözümlerinin uluslararası arena tarafından da takdir edilmesi memnuniyet verici. Bu ödüller bizim sektördeki motivasyonumuzu arttıran ve adımlarımızın doğruluğunu kanıtlayan göstergeler bizce. E.C.A. her şeyden önce ‘yıllarca beraber’lik ilkesi gereği kullanıcılarına sağlamlık ve dayanıklılık vadediyor. Bununla beraber tasarımın ve uygulamadaki kolaylığın öneminin farkında ürünler geliştiriyor. Sanırım bu çok yönlü düşüncenin ürünü olan bu armatürlerin tasarım ödülüne layık görülmelerinin bir sebebi de bu. Sürdürülebilirlik ilkesi kapsamından üretimden son kullanıcıya doğaya ve insana saygılı ürünler geliştiren E.C.A. mimar ve iç mimarların ihtiyaçlarının da farkında ürünler geliştiriyor. Bu sebepledir ki E.C.A.; farklı renk ve boyut çeşitlerindeki armatürleriyle, her banyo ve mutfak tipine uygun, her segmente ve ihtiyaca çözüm üreten yüzde yüz yerli marka olarak sektör liderliğini sürdürmeye devam ediyor.”

E.C.A. Purity, modern mekânlara kusursuz estetik sunuyor 

Geometri ve estetiğin kusursuz birleşimiyle meydana gelen E.C.A. Purity armatür serisi, modern mekanlar için ideal bir tercih oluşturuyor. Minimalizmin temel alındığı seride, pürüzsüz yüzeyler ve yumuşak hatlar ile yalın bir görünüm hedeflenirken, kullanım ergonomisi ürünleri ön plana çıkartıyor.

İnovatif E.C.A. Purity serisi kullanıcı dostu ürünleri, ince ve zarif çizgileri ile dikkat çekiyor. Tüm şıklığının yanında sunduğu 3 boy lavabo alternatifi ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle Purity özel mekanlara sahip olmak isteyenler için çok güçlü bir aday. Sektöre yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan seri, E.C.A. kalitesi ile beğenilere sunuluyor. Dünya’da ilk kez E.C.A. armatürlerine uygulanan Hygiene Plus teknolojisi sayesinde kullanımda hijyen güvenliğini maksimize ediyor.

Armatürde özgün tasarımın yeni çizgisi: E.C.A. Icon serisi

İnce ve şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken E.C.A. Icon serisi, özgün tasarımıyla armatür dünyasında fark yaratıyor. Süreklilik ve bütünlük konseptini ayrıntılarında yansıtan E.C.A. Icon koleksiyonu ürünleri, dinamik ve net çizgilerle yuvarlak hatların estetik birleşiminden oluşan detaylar barındırıyor.

İşlevsellik ve ergonomik kullanım sunmasının yanı sıra, sade geometrik formların minimalist çekiciliğine ve elegant görünüme sahip olan ürünler kullanıldıkları mekânlara estetik katkı sağlıyor. Özgün tasarımının yanı sıra 3 farklı boyda lavabo bataryası, çıkış ucundan yön değiştiricili özel banyo bataryası ve ankastre banyo-lavabo ürünleriyle farklı ve özel hissetmek isteyenler yeni bir seri.

Dünya’da ilk kez E.C.A. armatürlerine uygulanan Hygiene Plus teknolojisi sayesinde kullanımda hijyen güvenliğini maksimize ediyor.