(Geberit)in UZAKTAN Deşarj Kumandası ile İstediğiniz Yerden KOLAY Kullanım!

Geberit, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı uzaktan deşarj kumandalarıyla kullanıcıların rahatını düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. Geberit Type 01 ve Type 10 kumanda kapakları pnömatik teknolojisiyle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlarken, bir akıllı telefondan daha küçük boyuta sahip Geberit Type 70 uzaktan deşarj kumandası ise rezervuardan iki metre çapına kadar istenilen yere konumlandırılabilme özelliğiyle kullanıcısını kendine hayran bırakıyor.

Ar-Ge destekli inovatif bakış açısını ürünlerine yansıtan Geberit, yaşam alanlarında kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği uzaktan deşarj kumandalarıyla Geberit, kullanıcısına istediği yerden uzaktan deşarj kumandasını kullanım imkanı tanıyor. Geberit Type 01 ve Type 10 kumanda kapakları pnömatik teknolojiyle sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlarken Geberit Type 70, bir akıllı telefon kadar küçük tasarımının yanı sıra servo hidrolik kaldırma sistemi sayesinde de deşarj sistemini harekete geçiriyor.

Tasarımıyla göz dolduruyor

Rezervuardan iki metre çapına kadar konumlandırılabilen Geberit Type 01 ve Geberit Type 10 kumanda kapağı, mobilya üzerine montaj için 88 mm çapında veya tuğla ya da alçıpan duvar için 94 mm çapındaki iki seçeneğiyle büyük beğeni topluyor. Pnömatik teknoloji ile küçük bir dokunuşla aktive edilebilen Type 01, sade ve yuvarlak tasarımının yanı sıra çeşitli renk seçenekleri ve materyal tasarımıyla da görenleri kendine hayran bırakıyor.

Hafif bir dokunuş

112 x 50 mm boyutlarındaki dikdörtgen kapak Type 70 uzaktan deşarj kumandası ise rezervuardan iki metre çapı sayesinde kadar istenilen yere konumlandırılabiliyor. Servo hidrolik kaldırma teknolojisiyle çift kademeli deşarj sistemini elektriksiz, hafif bir dokunuşla aktive edebilen sistem, dört ayrı renk seçeneği ile cam veya metal olarak tercih edilebilir.

İstenilen her anda bakım mümkün

Geberit kumanda kapakları istenilen her an alet kullanılmaksızın kolayca açılabiliyor. Duvarla aynı malzemeyle kaplanabilen özel kapaklar, kullanıcısına duvarla hemzemin bir görünüm yaratmasına yardımcı oluyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.