(Koleksiyon), WORLD ARCHITECTURE FESTIVAL’de…

Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla ev ve ofis mobilyası üreten Koleksiyon, World Architecture Festival’e Oblivion ve Rothko ürünleri ile katılacak.

Deneyimlerle değer kazanan ve kişiselleşen yaşam alanları için tasarımlar sunan Koleksiyon, Dünyanın dört bir yanındaki başarılı mimar ve iç mimarları bir araya getiren ve en iyi global mimarlık projelerinin ödüllendirildiği World Architecture Festival’e katılacak.

Bu yıl 15-17 Kasım tarihlerinde Berlin’de gerçekleşecek World Architecture Festival’de en nitelikli projeler ve ürünler ödül için yarışacak.

Koleksiyon Sanat Yönetmeni Koray Malhan, festival kapsamında 15 Kasım saat 17.00’de Design & Pathos sunumunu gerçekleştirecek.

Koleksiyon, Festival’e Oblivion ve Rothko ürünleri ile katılacak

Oblivion, mekan içinde mekan yaratan bir sistem olarak öne çıkıyor. Farklı mekanlar için alternatif avantajlar sağlayan ve modüler bir bölücü panel sistem olarak verimli bir çalışma alanı sunan Oblivion, ofis planında yaratıcı boşluklara izin vererek yeni iş kültürünün beklentilerini karşılamayı hedefleyen esnek alanlar yaratıyor. Oblivion; sosyalleşme, dinlenme ve uyku modelleriyle kullanıcısına hem çalışma hem de alternatif yaşam alanları yaratıyor.

Rothko, tekil zenginliğinin yanı sıra alternatif çalışma kurguları yaratmak amacıyla bir arada kullanılarak açık kompozisyonların yaratılmasını mümkün hale getiriyor.