(Armada Groupe), YENİLİKÇİ Ürünleriyle Batimat Fuarı’na Katılıyor!

Fransa’nın Paris şehrinde 6-10 Kasım 2017 tarihleri arasında  gerçekleşecek olan Batimat Fuarı’nda, inşaat sektörünün önemli temsilcileri ile buluşmaya hazırlanan Armada, fuarda Support, Surplot ve Support Eco markalı yükseltilmiş döşeme ayaklarını 4/H18 no’lu stantta fuar ziyaretçileri ile buluşturacak.

Tamamen yerli üretim olan Support® ayaklar, yalıtım katmanının üzerine direkt olarak uygulanabilmesinin yanında, %100 geri dönüşümlü olması özelliği ile ekolojik denge için faydalı bir ürün olup, LEED sertifikası için puan kazandırmaktadır. Support Sistem® ülkemizde ve yurt dışında yenilikçi, her biri farklı bir mimari anlayışa sahip sayısız önemli projede yer almaya hızla devam etmektedir. Armada Groupe, açık derz sistemi sayesinde mükemmel drenaj sağlayan, kaplama altında yaratılan boş alanlarda tesisat ve kablolamanın yapılabildiği, Support, Support Eco ve Surplot markalı yükseltilmiş döşeme ayakları ile düzenli olarak katıldığı Batimat Fuarı’nda dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Fuarda yükseltilmiş döşeme ayakları yanı sıra ahşap-taş kaplama ürünleri ve yeşil çatı sistemlerini de sergilemeye hazırlanan Armada Groupe Genel Müdürü Ali Rıza Çelik, şunları aktardı: “İnşaat sektörüne kazandırdığımız yenilikçi ürünlerimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile dünyaca ünlü bir çok projede çözüm ortağı olarak yer almaktan dolayı mutluyuz. Benimsediğimiz ilkeler, sürekli geliştirdiğimiz Ar-Ge departmanımız ve dinamik kadromuz ile, yer aldığımız projeleri en ince detaylarına kadar özümsüyor, müşterilerimize en uygun ve hızlı çözüm önerileri üretiyoruz. Yüzde yüz yerli ve çevre dostu ürün ve sistemlerimiz ile elli sekiz farklı ülkeye ihracat yaparak sekiz farklı ülkede bayilerimiz aracılığı ile uluslararsı arenada temsil ediliyoruz. Yenilikçi ürünlerimizi Batimat Fuarı’nda fuar ziyaretçileri ile buluşturacak, ülkemizi temsil edeceğiz.”