(Hanersman)’dan Profesyonellere YENİ EĞİTİM: Tasarım Odaklı Düşünme ile İş Modeli Geliştirme

Dijital dönüşüm, endüstri 4.0, strateji, pazarlama ve marka yönetimi üzerine verdiği eğitimlerle kuruluşunun ilk yılında bin profesyonelin yol haritasını çizen Hanersman’ın yeni sertifika programı belli oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi – Bilgi Eğitim bünyesinde gerçekleşecek “Tasarım Odaklı Düşünme İle İş Modeli Geliştirme” sertifika programı, 2 ve 9 Aralık tarihlerinde, toplamda 12 saat süreyle Hanersman Genel Müdürü Ecehan Ersöz tarafından verilecek.

İstanbul Bilgi Üniversitesi santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek eğitim, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerden inovasyon fırsatları yakalamak isteyen orta – üst düzey yöneticilere kadar farklı sektör ve uzmanlık alanlarından tüm profesyonellere hitap ediyor.

Şirketlerin müşterileriyle yol arkadaşı olabilmeleri, ürün ve hizmetleriyle katma değerli deneyim yaratabilmeleri amacıyla verdiği danışmanlık hizmetlerini eğitim ve seminerler ile destekleyen Hanersman’ın yeni sertifika programı açıklandı. İstanbul Bilgi Üniversitesi – Bilgi Eğitim bünyesinde düzenlenen eğitimin konu başlığı, “Tasarım Odaklı Düşünme ile İş Modeli Geliştirme” olarak belirlendi.

Hanersman Genel Müdürü Ecehan Ersöz

Bilgi Eğitim’in Programı’nda yer alan, 2 ve 9 Aralık tarihlerinde, toplamda 12 saat sürecek sertifika programı, santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleşecek. Hanersman Genel Müdürü Ecehan Ersöz tarafından verilecek eğitimde; “Küresel Değişim Parametreleri ve İş Hayatına Etkileri”, “Ürün ve Hizmet Sunumunda Fark Yaratmak”, “Tasarım Odaklı Çalışmanın Prensipleri”, “Yaratıcı Fikir Geliştirme Teknikleri” gibi içeriklere yer verilirken, grup çalışmasıyla proje sunumları da yapılacak.

Tasarım odaklı düşünme programı, başta şirketlerin strateji, iş geliştirme, pazarlama, ürün geliştirme departmanlarında çalışanlar, kendi işini kurmak isteyen girişimciler, küresel değişimleri yakından izlemek isteyen, şirketleri için inovasyon fırsatları arayan orta-üst düzey yöneticiler olmak üzere, farklı sektör ve uzmanlık alanlarından tüm profesyonellere hitap ediyor.

Sertifika programına kayıt yaptırmak isteyenler, bilgi-egitim@bilgi.edu.tr adresinden veya 0212 311 7171 numaralı telefondan bilgi alabilir.

Hanersman:
Hanersman Yönetim Danışmanlığı Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri, 2016 yılında Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisi Ecehan Ersöz tarafından kurulmuştur. Hizmet verilen başlıca alanlar arasında, pazarlama ve marka danışmanlığı, strateji ve yönetim, süreç iyileştirme ve yeni nesil teknolojiler yer almaktadır. Hanersman ayrıca, şirketlerin ve çalışanların yeni nesil teknolojiler ekseninde hızla değişen iş dünyasına entegre olmasını ve yeni yetkinlikler kazanmasını sağlamak amacıyla başta dijital dönüşüm, endüstri 4.0, yeni iş modelleri ve tasarım odaklı düşünme olmak üzere birçok başlık altında eğitim ve seminerler düzenlemektedir.