(Arçelik)’ten DGK Y 20 PRMX Tam Yoğuşmalı Kombi…

Özel seçenek ve avantajlarla tüketicilere sunulan Arçelik premix tam yoğuşmalı kombi, ısınırken tasarruf sağlıyor.

4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunan Arçelik DGK Y 20 PRMX tam yoğuşmalı kombi yüzde 109,1 (%30 kısmi yükte) verimlilik sunuyor. Cold Burner Door teknolojisi ile kapağın ısınması engellenerek ısı kayıpları minimum seviyede tutuluyor. Geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlıyor.

Çevre dostu özellikleriyle öne çıkan Arçelik kombi, premix yanma teknolojisi sayesinde zararlı baca gazı çıkışını en aza indiriyor. Böylece karbondioksit salınımını azaltarak sera etkisini de minimize ediyor.

Premix yanma teknolojisi, hermetik baca sistemi, elektronik ateşleme ve alev modulasyonu, LCD ekran, arıza uyarı sistemi ürünün diğer önemli özellikleri arasında bulunuyor. Akış sensörü ile yüksek konforlu sıcak su imkanı sağlayan Arçelik kombide baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, aşırı ısınma emniyet sistemi ve alev kontrol emniyet sistemi bulunuyor.

Arçelik, tüketicinin montaj hizmetiyle ilgili hayatını kolaylaştıran “Kombi Montaj Hizmet Kartı” uygulamasını da Ekim ayı itibarıyla tüketiciyle buluşturuyor.