(Coldwell Banker Türkiye) Ülke Başkanı Gökhan Taş: “Türkiye’de 4 yılda 130 ofise ulaştık”

Katılımcı marka, metrekare ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa ve Ortadoğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyan, franchising alanındaki ilk ve tek fuar olan Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 12-15 Ekim 2017’de, Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD iş birliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda CNR Fuar merkezinde 15. kez düzenlendi.

Düzenlenen fuarda konuşan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş, “Coldwell Banker 1906’dan beri girişimcilerin küçük sermayelerle büyük işletmeler kurmasını sağlıyor. Dünyada da 49 ülkede 3.500 ofis ve 86 bin gayrimenkul danışmanıyla yılda 250 milyar dolarlık gayrimenkul satışına aracılık eden ve dünyada gayrimenkul sektöründe satış lideri olan bir markayız. İnsanların hayal ettiği gayrimenkulü gerçeğe dönüştürüyoruz.  Türkiye’de 4 yılda 130 ofis ve 1.500 gayrimenkul profesörü ile zirveye doğru yürüyoruz” dedi.

“Globalden gelen tecrübemizi ofislerimize aktarıyoruz”

Coldwell Banker’in 2013 yılında Coldwell Banker Türkiye’de faaliyete başladığını aktaran ve globalden edindikleri 111 yıllık tecrübeyi ofislere aktardıklarına dikkat çeken Taş “…Şu an 30 ofisimiz var. Her bir ofisimiz bağımsız franchise işletmesi. Her biri kendi adına reklam da yapabilir. Her bir ofisimize başarılı olduğu, ileri çıktığı konuları anlatma öğretme şansımız oluyor. Tek başına yürüyen bir ofis olduğunda başarma şansı çok düşük kalıyor” şeklinde konuştu. İş kurmak veya yatırım yapmak isteyen girişimcilere de çağrıda bulunan Gökhan Taş, “Kendi işinin patronu olmak isteyenleri, tanışmak için ofisimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.