VMZINC® Markası (Fedrus International Grup) Bünyesine Katılıyor!

UMICORE, VMZINC® markası altında bulunan, çinko çatı cephe kaplama çözümleri sunan Yapı Ürünleri bölümünü Fedrus International’a satışını 29 Eylül Cuma günü neticelendirdi. 

VMZINC aktiviteleri bugün itibariyle firmanın yeni ismi olan VM BUILDING SOLUTIONS (VM YAPI ÇÖZÜMLERİ) altında yürütülecek. “VM” ön eki, şirketin bu yıl 180. yıldönümünü kutladığı “Vieille Montagne (Eski Dağ)” anısını güçlendirmeye devam etme kararlılığını belirtiyor. “YAPI ÇÖZÜMLERİ” ise uzun vadede yapı giydirmelerinde dünya çapında çözümler sunmayı amaçladığını vurguluyor.

El değiştirme sonrası, organizasyonun mevcut yapısı, endüstriyel yerleşkeler ve ticari ofisler dahil bütün işletmelerin değişmeden kalması planlanıyor.


VMZINC®
VMZINC® yapı giydirmeleri için titanyum çinko ürünler üreten uluslararası bir marka. Dünya çapında 30’dan fazla ülkede bulunmakla birlikte cephe sistemleri, çatı sistemleri, yağmur indirme sistemleri ve aksesuarlarında kıyaslanamayacak eşitlilikle çözümler sunuyor. Yüzey alternatiflerinde 180 yıldır öncü, VMZINC® 14 yüzey alternatifi ve özel sipariş hizmetiyle mimari için teknik bilgi ve becerisini ortaya koyuyor. Avrupa’da yedi endüstriyel bölgede ve dünya çapındaki ofislerinde 950 kişiye iş imkanı sağlıyor.
http://www.vmzinc.com.tr

Fedrus International
Fedrus International çatı ve cephe sistemlerinin ayrıcalıklı malzemeleri için ana oyuncular arasında yer alan bir aile şirketi. Grubun şu an için 4 ana iştiraki var. Çatıl ve cephe için EPDM sızdırmazlık sistemlerinin pazarlama ve dağıtımını yapan I.R.S-Btech, Belçika’da çatı ve cephe malzemeleri dağıtımını yapan APOK, Fransa’da cephe sistemlerinin büküm ve dağıtımını yapan Laude ve şimdi de bobin çinko ürünler için uluslararası üretici olan VMZINC®.
http://www.fedrusinternational.com