İnşaat Sektöründe ÇEVİK Dönüşüm-01

İSTANBUL PROJE YÖNETİM DERNEĞİ ve AGILE TURKEY‘nin inşaat sektöründe farklı bir bakış açısı ile çok önemli katma değer sağlanabileceği inancıyla başlattığı bir dizi etkinlik, makale, seminer ve eğitimden oluşan projenin ilk etkinliği, 17 Ekim günü saat 14:00-17:00 arasında düzenleniyor.


İnşaat Sektöründe Çevik Dönüşüm-01
Tarih: 17 Ekim saat 14:00-17:00
Adres: Atmeeting Turizm Kiralama Hizmetleri ve Danışmanlık Ltd. Şti. Bilim Sokak Sun Plaza No:5 Kat: A3. Maslak – İstanbul, İstanbul 34398


Projenin çıkış noktasını anlatan blog yazısına İPYD blog sayfasındaki İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM -01 blog yazısından ulaşabilirsiniz.

Proje Yönetiminin; sadece bir kişinin, bir departmanın ya da bir kurumun işi olmadığı bilinci ve başarılı proje için bütün paydaşların ve ekibin aynı bakış açısına sahip olması gerektiği inancı ile etkinliğe

  • yatırımcı,
  • tasarımcı,
  • tedarikçi
  • uygulamacı ve
  • proje yönetim firması olmak üzere her paydaştan her departmandan çalışan davet ediliyor.

Etkinliğin, çevik proje yönetim bakış açısı konusunda sunum, sahadan uygulama örnekleri ve diğer sektörlerde dönüşüm sürecinde yaşanmışlıklar konusunda soru cevaplar şeklinde gelişmesi planlanıyor.

Etkinlik sunum ekibi:


İPYD:
Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak olarak belirlediği amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Uluslararası Proje Yönetim Kongresi Dinamikler ‘in yanı sıra yıl boyunca düzenlenen ilgi grupları toplantılarıyla takım çalışmasına önem veren İstanbul Proje Yönetim Derneği proje yönetimi alanındaki profesyonelleri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için www.ipyd.org