Kişiselleştirmeye Açık ve Sade Bir Tasarım: Hager I Berker Q.7

Anahtar priz ve yaşam konforu alanında uzman marka Hager I Berker, sade hatları ile modern bir duruş sergileyen Q.7 tasarımında farklı materyallerle ve ebatlarla kişiselleştirmeye olanak sağlıyor. Serinin diğer üyelerine göre daha geniş çerçeveli olarak tasarlanan Q.7, ileri teknoloji KNX sistemine uyumlu, kişiselleştirmeye açık ve sade bir tasarım.

Farklı renklerde taş, beton, fırçalanmış paslanmaz çelik, cam ve alüminyum olarak tercih edilebilen Q.7, markanın özel üretim ürün grubu Manufaktur’da mimar ve tasarımcılar eşliğinde farklı renklerle kişiselleştirilip, ileri teknoloji KNX otomasyon sistemine uyumlu hale getirilebiliyor.

Güçlü tasarım yönüyle yaşam alanlarını konfor ve şıklık ile buluşturan Hager I Berker, modern dekorasyona tam uyum sağlayan Q serisinin elegan çizgisini daha geniş çerçeveli ve farklı materyallerle zenginleşen Q.7 ile geliştirdi. Beton, paslanmaz çelik, cam ve alüminyum materyallerinin farklı renk seçenekleri ve kullanım şekilleri ile birçok alternatifi bulunan Q.7, özel üretim ile kişiselleştirilip isteğe göre şekillendirilebiliyor. Günümüzün teknolojisi KNX sistemi ile de uyumlu çalışan özel tasarım, evin tüm kontrollerinin tek bir tuşla yönetilmesine imkân veriyor. Önceden tanımlanan senaryolar sayesinde tek dokunuşla panjur, ses sistemi, aydınlatma gibi birçok kontrol aynı anda yönetilebiliyor. Teknoloji uyumluluğu, materyal ve renk alternatifleri bulunan Q.7 çerçeve, özellikle modern dekorasyona yeni bir soluk getiriyor.


Hager I Berker:
Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak  binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler sunan Berker, Hager Grubu’na katılması ile birlikte 11.650 çalışanıyla sektörünün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Konforlu ve kişiye özgü tasarımlarıyla yenilikçi mekanlar üreten Hager’in ürün gamında teknolojiyle şıklığı harmanlayan anahtar ve priz sistemlerinden akıllı ev otomasyonlarına, cihaz ve otomobil anahtarlarından endüstriyel çözümlere kadar enerji yönetimine dair tüm sistemler bulunuyor. Geleneksel ve güçlü Alman teknolojisine sahip Hager, çeşitli ürünleriyle kazandığı IF Design AwardChina, IF Product Design Award, Good Design, Design Plus, ReddotAward, Materialica Design Award, Designpreis, Plus X Award gibi birçok ödülle başarısını tescilliyor.