(Hilti)’den KÜÇÜK Tadilatların BÜYÜK Yardımcısı…

İnşaat el aletleri sektörünün inovatif jenerik markası Hilti, son kullanıcılara özel olarak ürettiği akülü ve kablosuz pratik Delim ve Vidalama Makinesi Hilti SF 2-A ile tadilat sezonunun başladığı şu günlerde büyük kolaylık sağlıyor. Ergonomik sap ve mükemmel denge ile maksimum çalışma konforu sunan Hilti SF 2-A, küçük tadilat işlerine büyük destek sunuyor.

Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde hız kazanan tadilat işlerinde en büyük yardımcı olmaya aday olan Hilti’nin akülü ve kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi SF 2-A, uygulamalara büyük rahatlık katıyor. Hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı gibi işlere destek veren Hilti SF 2-A, ayrıca elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi hafif uygulamalarda da hem pratiklik hem de ergonomik avantaj sunuyor.

Evinin, bahçesinin ya da mobilyalarının tadilatlarını yapmaktan zevk alanlara konfor sunan Hilti SF 2-A Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, 1,1 kilogramlık ağırlığı ile uzun kullanım gerektiren uygulamalarda da tam bir kontrol ve rahatlık sağlıyor. Sınıfının en iyi denge ve ergonomisine sahip olan ve iki adet LED ışık ile çalışma alanını gölgesiz olarak aydınlatma olanağı da sağlayan Hilti SF 2-A, ayrıca 34 dakika şarj süresine ve en yüksek şarj devri adedine sahip olmasıyla tercih sebebi.

Bahar aylarıyla birlikte başlayan tadilat işleri için ideal bir seçenek olan Hilti SF 2-A Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, Hilti Center’lardan veya hilti.com.tr internet adresinden temin edilebiliyor.


Hilti ve Hilti Türkiye:
Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde doğup, bugün 23 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. 2015 yılı cirosu 4,4 milyar İsviçre Frangı (12,9 milyar TL*) olarak gerçekleşen Hilti, Türk inşaat sektörünün hızlı gelişme ve büyüme potansiyeli sebebiyle 1982 yılından itibaren 34 yıldır Türkiye’de. Hilti Türkiye, son yıllarda göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2015 yılında yüzde 31 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ve Adana Bölge Müdürlükleri’nde görev yapan 228 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2015” listesinde 3. sırada yer alırken, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e layık görüldü. Hilti ise aynı enstitünün açıkladığı “Avrupa’nın En İyi Çok Uluslu İş Yerleri 2015” listesinde 25 marka içinde bir önceki yıla göre 5 basamak yükselerek 12. sıraya yerleşti.

*1 İsviçre Frankı=2,93TL, Merkez Bankası’nın 31 Aralık 2015’te ilan ettiği döviz kurundan hesaplanmıştır.

Daha fazla bilgi için: hilti.com.tr