(Tepe Home) ile Mutluluğu EVİNİZE, Ödemeyi 2018’e Taşıyın!

Tepehome yeni sezonda; 5 aya kadar erteleme, 12 aya varan ödeme kolaylıklarının yanı sıra mobilyada ve aksesuarda cazip indirim oranları tüketicileri sevindirecek avantajlarla dolu.

Tepe Home’un 1 Ağustos itibari ile başlattığı ‘’Mutluluğu evinize, ödemeyi 2018’e taşıyın’’ kampanyası ile ödeme tarafında evini kuranlara, ev yenileyenlere ve dekorasyon severlere oldukça cazip fırsatlar sunuyor.

Sonbahar döneminde yeni koleksiyonunu açmaya hazırlanan marka, cazip indirim oranları ve 12 aya varan ödeme kolaylıklarının yanı sıra tüketicileri sevindirecek avantajlarla dolu.

Ağustos ayı itibari ile başlatılan kampanyada, Mobilya alışverişlerinde Net %30+%10 indirim ve 12 aya varan ödeme imkanları, Ayrıca Halkbank paraf kart ile yapılan harcamalarda ise ödemeyi 2018’e erteleme fırsatı sunuluyor.

Tepe Home’un, yatak odasından, yemek odasına, salondan bahçeye, mutfaktan banyoya kadar tüm ihtiyaçlara yönelik 80 farklı çeşitlilikte mobilya ve 9000 çeşit aksesuardan oluşan zengin ürün portföyü ile evinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir mağazada karşılamak için kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Hayallerinizi ve kendi tarzınızı evlerinize yansıtmanın kolay ve ulaşılabilir adresi Tepe Home sizleri mağazalarına davet ediyor.