(Ham:m)’dan Yeni MERMER TABLA Koleksiyonu…

Mobilya sektöründe tasarladığı ürünleriyle ön plana çıkan Ham:m, masa serisinin ardından şimdi de mermer tabla seçeneklerini masif meşe, siyah metal ve pirinç ile çeşitlendirdi. Oturma gruplarıyla ya da bahçe mobilyalarıyla birlikte rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan bu tablalar mermerin zarafetini ve doğallığını aynı üründe buluşturdu.

Mermerin şıklığı ön planda tutularak hazırlanan koleksiyon, kullanılacak destekleyici ürünlerle oluşturulacak kompozisyonlarla, evin her alanına uyum sağlıyor.Girift ve Neos adı verilen iki adet tasarıma sahip olan bu mermer tablalar ergonomik yapısıyla ön planda. Aynı zamanda yemek masası da bulunan Girift, zarif görünümlü masif meşeden yapılmış üç adet ayakla tamamlanıyor ve bu sayede daha dayanıklı bir tasarıma sahip oluyor. Kullanıcının kişisel zevklerine göre de pirinç, metal ya da bakır kenet detaylarıyla ayaklar birbirlerine bağlanıyor. Tablalar ayrıca Carrara, Tiger Way, Toros, Purple ve Forest Green adı verilen beş adet mermer deseniyle sunuluyor.

Ham:m, geçtiğimiz günlerde açtığı Bodrum mağazasının yanı sıra İstanbul’da bulunan merkez mağazası Bomonti ile Nişantaşı, Caddebostan, İstinye Park, Göktürk ve yurtdışında ise Hollanda’daki mağazaları ile kullanıcıya ulaşıyor.