(Silverline) Soft-Line Serisi Çok Özel Fiyatla Satışta!

Ankastre teknolojisinin en yeni yaklaşımlarını barındıran ve ismini 23 yıl önce Silverline Ankastre’nin ilk ürettiği aspiratörden alan Soft-Line serisi mutfağında yenilik arayanlar için 16 Eylül tarihine kadar çok özel bir fiyatla satışa sunuldu.

Silverline Ankastre verimlilik, kullanıcı faydası, teknoloji ve tasarımın birleştiği bu üçlü seti ulaşılabilir fiyatla tüketiciyle buluşturuyor. Radial davlumbaz, CS5331B01 ocak ve BO6241B01 fırından oluşan Soft-line serisine 16 Eylül tarihine kadar 3.990 TL satış fiyatıyla ulaşmak mümkün.

Güçlü ve zarif Soft-line serisi…

Seride yer alan BO6241B01 fırının öne çıkan özellikleri arasında öncelikli sadece 4 dakikada 150 derecede ulaşarak ön ısıtmayı hızlandırarak zamandan ve enerjiden tasarruf sağlaması geliyor. Bir diğer önemli özelliği ise tasarım ve işlevselliğin olağanüstü birleşimi olan ışıklı kulp düğmeleri… Fırının ışıklı kulp düğmeleri cihazın çalışması hakkında bilgi verirken aynı zamanda ısı göstergesi görevini de görüyor. 3 camlı fırın kapağı sayesinde fırın dış yüzeyi soğuk kalıyor. Bu fonksiyon özellikle çocuklu evler için mutfaklardaki olası kazaları ortadan kaldırıyor ve güvenle çalışmayı sağlıyor. BO6241B01 fırın sofranıza şık sunum imkânı sağlayan cam tepsiye sahip.

Silverline CS5331B01 ocak tasarım şıklığı ve fonksiyonel özellikleri ile mutfağın en stratejik yardımcılarından biri. Ocağın döküm ızgarası, standardın dışına çıkan formu ile göz dolduruyor. Güçlü ve şık döküm ızgara, tencereler için konforlu bir kullanım sağlıyor. Kullanıcısının rahat kullanımı için tasarlanan kolay kullanıma sahip kontrol paneli, CS5331B01’in ayrıcalıklı özelliklerinden… Pürüzsüz kolay temizlenebilir yüzeyler, ocak temizliğini fazlasıyla kolaylaştırıyor.

Radial davlumbaz da tasarım, fonksiyon, fiyat-fayda dengesi, A enerji sınıfına sahip olması nedeniyle ulaştığı enerji verimliliği ile tüketiciden tam not alan modellerden…

Radial cam üstü dokunmatik kontrol paneli ile pürüzsüz bir görüntü ortaya koyarken, hava yönlendiren içbükey arka paneli ile A+ seviyesinde maximum performansa ulaşır. Max 639 m³/h çekiş gücü ile mükemmel performansa ulaşan Radial, 60 cm modeli A enerji sınıfına sahip…