Yaşam alanlarına DEĞER KATACAK bir tasarım: Angel Koltuk

Loda Mobilya hayallerden ilham alıyor ve sizin için tasarlıyor. Angel Koltuk, yaşam alanlarında farklı bir atmosfer yaratmak için oldukça iddialı. Yalın ve minimal tarzıyla soft bir tavır sergilerken tasarımındaki kreatif dokunuşları ile şaşırtıcı bir şıklık sunuyor.

Yeni nesil dekorasyon anlayışının en özel detaylarını üzerinde taşıyan Angel Koltuk, minimal çizgilerle günümüzün dekorasyon stiline göndermede bulunuyor. Konforlu hatları ve yumuşak geçişleriyle sade bir şıklık sunarken sahip olduğu ahşap ayakları ve kırlentleriyle ters köşe yaparak dinamik bir hava yakalıyor. İddiasını sahip olduğu özel detaylarla sürdüren Angel Koltuk’un en dikkat çeken özelliği ise; rahat bir deneyim sunarken, çağdaş bir yaşam alanı yaratmaya olanak tanıyor olması…

Angel Koltuk, üstün standart ve yüksek gusto anlayışını özgün tasarım fikriyle birleştirerek rafine bir kompozisyon yaratıyor. Tercihini rahat bir o kadar da şık bir tasarımdan yana yapanlar için özel bir seçenek sunan Angel Koltuk, standartlarından ödün vermeyenler için geliyor.

http://www.loda.com.tr