AĞAÇ İŞLEME MAKİNESİ ve INTERMOB FUARI için hazırlıklar sürüyor…

Bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleşecek olmasının yanı sıra Avrasya Bölgesi’nin en büyük buluşma platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı; 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmak için gün sayıyor.

Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı için geri sayım başladı. REED TÜYAP tarafından bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde eş zamanlı gerçekleştirilecek fuar, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin yer alacağı global bir buluşma noktası olarak göze çarpıyor. Sektör profesyonellerin ajandasında ilk sırada yer alan fuar, 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefliyor. Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı, yurt dışından da alım heyetleri kapsamında çok sayıda sektör profesyonelini ağırlıyor. Türkiye ahşap ve mobilya yan sanayisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olan fuar, her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstleniyor.

Geçtiğimiz yıl toplamda 71.581 ziyaretçiyi ağırlayan fuarı, 7.698 yabancı katılımcı ziyaret etti. Yurt dışından büyük ilgi gören ve sektörün önde gelen yerli-yabancı firma ve firma temsilciliklerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen fuarda; Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Fransa, Almanya, Yunanistan, İran, İsrail, İsveç, İtalya, Hollanda, Slovenya, İspanya, Tayvan, Türkiye, İsviçre, Ukrayna, İngiltere, Amerika, Bulgaristan, Güney Kore, Rusya, Finlandiya, Polonya, Portekiz ve Kanada’dan gelen katılımcılar, ürünlerini 5 gün boyunca ziyaretçilere tanıtma fırsatı buldu.

REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle gerçekleştirilen Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı; 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini bekliyor.