Yatak İmalatındaki Tüm Detaylar İçin: Promatt 

Yatak sektörü tüm dünyada konfor anlayışından, kültürel ve ekonomik faktörlerden ciddi anlamda etkileniyor. Bu da ülke ve bölge bazında tüketicinin talep ettiği özellikleri değiştirmekte. Peki, Türkiye’deki yatak tercihleri ve üretimi nasıl bir boyut kazanmış durumda? İşte tüm bu soruların cevabı, bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı’ndaki Promatt özel bölümünde cevap buluyor.

Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarı ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan Promatt Özel Bölümü; bu yıl ikinci kez ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Tüm sektörün odak noktası; Promatt

Yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makinelerinin tüm detaylarının aynı platformda sergileneceği Promatt, inovasyon harikası ürünlerin de yer alacağı bir alan olarak göze çarpıyor. Yurt içi ve yurt dışından yatak ve baza imalatçılarının yoğun katılımıyla geçen Promatt ayrıca; yatak malzemeleri ticareti yapanları, ithalat ve ihracatçıları, mağaza/ market zincirleri satın alma yetkililerini, distribütörlük ve bayilik almak isteyen girişimcileri, endüstriyel tasarımcıları ve mühendisleri, ticaret odalarını ve sektör ile alakalı kurumların yetkililerini bir araya getiriyor. Öte yandan Promatt, yatak üretim hatlarındaki tüm makinelerden tekstil ve dolgu malzemelerine, destek hizmetlerden aksesuarlar ve parçalarına kadar tüm detayları aynı platformda takipçisiyle buluşturuyor.

REED TÜYAP tarafından Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle gerçekleştirilen Intermob Fuarı kapsamında yer bulan Promatt Özel Bölümü;  14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde takipçilerini bekliyor.