(Legrand), DLP serisi yeni nesil KABLO KANALLARIYLA çalışma alanlarını düzenliyor!

Legrand, kaidesiz ve kaideli montaj seçeneklerine sahip yeni nesil kablo kanalları DLP serisiyle, tüm çalışma alanları için entegre çözümler sunuyor. Her çeşit mobilyaya uyum sağlayarak ofis tasarımıyla bütünlük sağlayan Legrand çözümleri, modern ve işlevsel tasarımlarıyla toplantı odaları, özel çalışma alanları ve açık ofislerde kullanılabiliyor.

Entegre çalışma ortamı çözümleriyle Legrand, kaidesiz ve kaideli montaj seçenekleri sunan yeni nesil kablo kanalları ile çalışma alanlarını dağınık bir görüntüden kurtarıyor.

Legrand, eksiksiz ürün yelpazesi RoHS direktifi uygunluğuna sahip DLP serisiyle, kullanıcısının hem zamandan tasarruf etmesini hem de modern bir çalışma ortamına ulaşmasına yardımcı oluyor. Geniş bir aksesuar yelpazesi sunan DLP serisi, her kuruluma uygun, esneklik sağlayan ve farklı kesitlerdeki kanallara uygun ortak aksesuarlar sunarak, kendisini bir adım öne taşıyor. Fiyat performans üstünlüğüyle de sektörde fark yaratan Legrand DLP serisi, kabloların karışmasına ve estetik görüntünün bozulmasına engel oluyor.

Hem mobil hem de masa başı çalışan kullanıcılar için kişiselleştirilebilen çözümler, kullanıcı ihtiyaçlarına bağlı kanal üzerine anahtar priz mekanizmalarını montajlama imkanı da sunuyor. Legrand ürünleri, ofis mobilyası ya da döşemelerine estetik olarak destek vererek işlevselliğiyle göz dolduruyor.