(Şişecam Düzcam)’ın Web Sitelerine Communicator Awards’dan ÜSTÜNLÜK ÖDÜLÜ

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Şişecam Düzcam, kurumsal web siteleriyle pazarlama ve iletişim alanındaki en prestijli uluslararası ödül programı olan ve bu yıl 23. düzenlenen Communicator Awards’dan aynı kategoride üç ayrı ödüle layık görüldü.

Şişecam Düzcam’ın; Düzcam, Isıcam Sistemleri ve Richard Fritz Holding GmbH için hayata geçirdiği web siteleri,  pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en iyilerinin seçildiği, uluslararası alanda bir ödül programı olan Communicator Awards’dan aynı kategoride üç ödüle layık görüldü.

Şişecam Düzcam’ın otomotivden, enerjiye, mimariden, dekorasyona kadar birçok sektöre yönelik özel olarak tasarladığı http://www.sisecamduzcam.com/tr web sitesi, Communicator Awards yarışmasında “web sayfalarında profesyonel hizmet” kategorisinde Üstünlük Ödülü’nü  (Award of Distinction)almaya hak kazandı. Isıcam Sistemleri http://www.isicam.com.tr/tr web sitesiyle “web sayfalarında profesyonel hizmet” kategorisinde ‘Mükemmellik Ödülü’nü (Award of Excellence) alırken, “Richard Fritz Holding GmbH” http://www.fritz-group.com/tr web sitesiyle yine aynı kategoride ‘Üstünlük Ödülü’nün sahibi oldu.

Bu yıl 23.’sü düzenlenen Communicator Awards’ta, her yıl ABD ve tüm dünyadan binlerce proje değerlendiriliyor. Değerlendirmeler, Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (International Academy of the Visual Arts) üyesi olan ve görsel sanatların çeşitli disiplinlerinin önde gelen profesyonellerinden oluşan; Airtype Studio, Big Spaceship, Conde Nast, Coach, Disney, The Ellen Degeneres Show, Estee Lauder, Fry Hammond Barr, Lockheed Martin, MTV Networks, Pitney Bowes, rabble+rouser, Sotheby’s Institute of Art, Time, Inc, Victoria’s Secret, Wired ve Yahoo gibi önde gelen şirketlerde görev yapan yöneticilerin oylarıyla yapılıyor.


Communicator Awards:
Communicator Awards, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın birçok yerinden en yenilikçi ve özgün çalışmaları değerlendiren uluslararası prestije sahip bir ödül platformudur. 23. yılında online video ve sosyal kategorileriyle genişleyen Communicator Awards, web sitelerinden etkili pazarlama stratejilerine, online videolardan bütünleşik kampanyalara kadar sektörün tüm ayrıntılarını göz önünde bulundurmakta ve her yıl 6.000’den fazla başvuru almaktadır.

Şişecam Düzcam:
Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurtdışında ise Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, dünyanın ise beşinci büyük düzcam üreticisidir.

“Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir. | www.sisecamduzcam.com