(Sika) İnovatif Ürünleriyle YAPI FUARInda!

Yapı kimyasallarında dünya lideri İsviçre merkezli Sika, dünyanın 5 büyük yapı fuarından biri olan 40. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da inovatif ürünleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük fuarı konumundaki Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, 23 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan bölgenin en büyük yapı malzemeleri fuarı olan organizasyonda 3.Salon, 351 stantta yer alacak olan SİKA Türkiye, sürdürülebilir ve inovatif ürünleriyle ziyaretçilerini ağırlayacak.

Sika; çimento teknolojisi, beton teknolojisi, zemin kaplamaları, derz dolgu malzemeleri, grout ve ankraj ürünleri, enjeksiyon, beton bakımı ve tamiri, kullanıma hazır harçlar, koruyucu kaplamalar, çatı su yalıtımı, elastik yapıştırma, rijit yapıştırma, seramik yapıştırma ve su yalıtımının da dahil olduğu yapı grubu ürünlerini Yapı Fuarı’nda tanıtacak.

YAPI SEKTÖRÜNÜN LİDER ÜRÜNLERİ SİKA’DAN:

Sika®FloorJoint

Mevcut derz profillerine kıyasla çok daha uzun ömürlü ve dayanıklı olan Sika FloorJoint,  konvensiyonel ekipmanlar ile silme zımpara işlemi yapılabiliyor. Kompozit reçine ve takviyeli olması, silinerek tesviyeye gelmesi, tamir ihtiyacı doğması halinde çok kolayca tamir edilebilmesi, üzerinin boyanabilerek gizlenebilmesi, profile sadece dik gelen yükleri değil, bütün yükleri karşılayabilmesi Sika FloorJoint’i alternatiflerinden ayıran özelliklerden.

Sika FloorJoint, sadece sanayi yapılarında değil, otoparklarda ve hastanelerde de, araç ve sedye geçişleri esnasında oluşan titreşim sorununa çözüm getirmesi yönünden kullanılması son derece faydalı bir ürün. Ayrıca lojistik depolarında da ağır forklift yükü altında benzersiz bir çözüm detayı.

Sika One Shot

Sika One Shot Sistem, su yalıtımı ve zemin kaplama işlevini tek sistemde bir araya getiren, iki bileşenli hibrit poliürea esaslı bir sistem. Sika One Shot Sistemi, çok hızlı kürlenme özelliğiyle uygulama sürecinde de zaman tasarrufu sağlıyor.Pratik ve hızlı Sikalastic®- 851 R ve Sikafloor® 359 ile zaman, malzeme ve maliyet tasarrufu sağlamak mümkün. Araç trafiğine açık yüzeyler için geliştirilen, hibrit poliürea ve agregaları kombine eden ve hızlı uygulanan yeni otopark sistemi, inovatif uygulama metoduna ve teknolojilerin kombinasyonuna dayanıyor.

Sikaflex® Crystal Clear

Tamamiyle şeffaf çok amaçlı derz dolgu mastiği Sikaflex® Crystal Clear,  çok çeşitli  inşaat malzemeleri ile iyi yapışma sağlaması nedeniyle inşaat ve ev kullanımlarına oldukça uygun. Solvent içermeyen Sikaflex® Crystal Clear, ıslak yüzeylerde de kullanılabiliyor.


SİKA:
Sika, 1910 yılında İsviçre’de kurulmuş, dünya çapındaki üretim ve satış ağıyla yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global bir gruptur. Yıllık 5.14 milyar İsviçre Frankı cirosu ile lider konumda olan SİKA 105 yılını kutlarken; 90 ülkede 160’dan fazla üretim tesisi ve 17 binden fazla çalışanı ile yeni üretim tesisleri kurma hedefindedir.

Detaylı bilgi için: www.sika.com.tr