(Geberit) SETAPLANO DUŞ ZEMİNİ ile banyolarda daha geniş alanlar…

Geberit’in mühendisleri tarafından son teknoloji kullanılarak tasarlanan Setaplano Duş Zemini; yüksek kaliteli yüzey malzemesinden üretilmesinin ötesinde kaymaz özelliklere sahip gözeneksiz yüzeyi ve zeminin kenarına konumlandırılmış süzgeci ile kullanıcısına banyolarda hareket özgürlüğü sunuyor. 

Geberit, 800 m²’lik temizlik teknolojisi onaylı laboratuvarında tasarladığı yeni nesil duş zemini Setaplano ile banyolarda hayatı kolaylaştırıyor. Geberit Setaplano Duş Zemini, kaymaz özelliklere sahip gözeneksiz yüzey malzemesiyle tasarımındaki gücünü ortaya koyuyor. Bakteri, mikrop veya mantar barındırmayan Varicor® yüzey malzemesi ile üretilen Setaplano, metal, cam veya seramikten farklı olarak kolay bir temizlik sunuyor. Aynı zamanda Setaplano’nun, banyolarda daha fazla hareket özgürlüğü için süzgeç bölümünü kenara konumlandırılarak tasarlandı.

Tüm detaylarında maksimum hijyen düşünülerek tasarlanan Setaplano; süzgeç etrafında kirin toplanacağı hiçbir alan bırakmayarak alanın hijyenini bir üst skalaya taşıyor. Ayrıca Setaplano’nun süzgeç kapağının altından kolayca çıkarılabilen saç tutucu tarak, kullanıcısına kolay temizlik imkanı sunuyor.

Yeni ve renove edilen yapılar için mükemmel bir tercih olan Geberit Setaplano Duş Zemini, kolay montaj sağlayan yapısı sayesinde banyoları üst düzey bir tasarımla buluşturuyor. Öte yandan Setaplano’nun birden çok parçası ön montajlı olarak kullanıcısına ulaşırken, izolasyon bezi fabrikada entegre edildiği için özellikle montajda olağanüstü bir güvenlik sağlıyor.

Geberit Setaplano Duş Zemini’nin avantajları

 • Her banyo zeminine uygundur: yarı mat, beyaz yüzey
 • Kaymaz özelliklere sahip gözeneksiz yüzey malzeme
 • Su birikmesini engelleyen ve hareket özgürlüğü sağlayan kenara konumlandırılmış süzgeç
 • Kirlerin birikebileceği kenarlar yoktur
 • Kolay temizlik için kolay sökülebilen saç tutucu tarağı
 • Ön montajlı bileşenler sayesinde tesisat ustaları tarafından kolay ve güvenli montaj
 • Farklı boyutları mevcuttur
 • Kaymazlık değeri R10
 • Islak kaymazlık sınıfı B
 • Önceden monte edilmiş izolasyon bezi
 • Kısa süre için 300 kg’a kadar yük taşıyabilir

Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitfifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 35 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 40 ülkede, 12,000 çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2015 yılında 2.8 milyar CHF net satış açıklamıştır.