Mutfaklar, (Çimstone) TEZGAHLARLA Renkleniyor…

Günümüzde pek çok yeni konut projesi inşa ediliyor. Şehrin karmaşasından sıkılan insanlar artık modern yaşamın gereksinimlerini yenilikçi bir anlayışla ön planda tutan projelere ilgi gösteriyor.

Yaşam konforunu, içerisinde barındırdığı yüksek standartlarla sunan projelerde mimarı yapı, sosyal alanlar, dairelerdeki fonksiyonel yaşam alanlarından, otopark ve güvenliğine kadar pek çok beklenti ön plana çıkıyor. Yaşayan mutfaklar ise, evin kalbini temsil etmekte. Yapısını oluşturan kuvars minerali sayesinde aşınma ve çizilme dayanımı sağlayan, sıvı emmeyen, kompakt yapısı ile bünyesinde bakteri oluşumuna izin vermeyen Çimstone tezgahlar mutfakta tercih sebebi oluyor.

Nemli bir bez ile yapılacak basit bir temizlikle ilk günkü ışıltısını uzun yıllar muhafaza edebilen Çimstone, temizlik süreleri ve temizlik giderlerinde önemli bir tasarruf sağlıyor. Modern tasarımlarda sıklıkla rastlanan lake mobilyalar, metal aksesuarlar ile birbirini bütünleyen Çimstone tezgahlar, ayna efektli ürünleriyle mutfaklara ışıltı ve derinlik katıyor.

Mutfak tasarımlarında klasikten ve nostaljiden vazgeçemeyenler için ürün serisinde bulunan farklı tonlardaki damar efektli ürünlerinin yanısıra; krem, bej, beyaz, siyah, kahve, gri tonlarındaki diğer ürünleriyle de her türlü mobilya, aksesuar ve inoks ürünlerle uyum sağlıyor. Doğal taşlardaki klasik seçeneklerin aksine, renk ve doku çeşitliliğiyle her tarz mutfağa uyum sağlayan Çimstone tezgahlar pek çok projede mutfakları renklendiriyor.