(Haworth) Ideation Buluşması (Ersa) Ideas House’da Gerçekleşti!

Ersa & Haworth Ideation sunumu, Fotoğraf: Şener Yılmaz Aslan

Türkiye ve dünyada çok sayıda sektörden kullanıcısının mobilya, tasarım, üretim, mimari ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve yüksek kalitede çözümler sunan Ersa, 2014 yılından bu yana Türkiye’deki tek yetkili temsilciliğini yürüttüğü Haworth iş birliğiyle gerçekleştirdiği “Ideation” buluşmasında sektörden önemli isimlerle bir araya geldi.

Haworth Ideation Avrupa ekibinden Çalışma Alanı Stratejisti Robert Mokosch-Wabnitz’in konuşmacılığını üstlendiği buluşmada; günümüz çalışma alanları, çalışma kültürü ve akıllı teknolojilerin geleneksel ofis tasarımı üzerindeki etkisi konuşuldu. Ofis mobilyası alanında geliştirdiği çözümlerle dünya çapında üne sahip olan Haworth, inovasyon ve verimliliği odağına taşıyan mekânlar sunuyor.

Robert Mokosch Wabnitz, Fotoğraf: Şener Yılmaz Aslan

Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisleri ve proje yönetimi firmalarının katıldığı “Ideation” buluşması; Ersa’nın sosyal etkileşim, mağaza deneyimi ve çalışma alanı için “CoreIdeas” yaklaşımını yansıtan ŞANALarc imzalı Ersa Ideas House’da gerçekleşti. Mimarisi ve iç mekân uygulamalarıyla yaratıcı süreci destekleyen Ersa Ideas House, bu yıl Türkiye Mimarlık Yıllığı listesinde yer almıştı.

Ersa & Haworth Ideation, Fotoğraf: Şener Yılmaz Aslan

ERSA:
Metin Atabey Ata tarafından kurulan ve bugün ailenin 3. kuşak üyelerinin de yönetiminde görev aldığı Ersa, mobilyanın var olduğu her alanda, mümkün olan en fazla kişiye temas ederek, Türkiye ve dünya tüketicisinin mobilya, tasarım, üretim ve mimari ihtiyaçlarına yönelik yaratıcı ve kaliteli çözümler geliştirir. Enerjisini çalışan ve müşterilerinin memnuniyetinden alan Ersa, tüm ürün ve hizmetlerini kurum kültürünün temelini oluşturan kalite ve güven unsurları doğrultusunda daima ileriye taşımayı hedefler. Ersa aynı zamanda Cappellini ve Quadrifoglio markalarının Türkiye temsilciliğini yürütürken, 2014’ten bu yana dünyanın önde gelen ofis mobilyası markalarından Haworth’ın Türkiye’deki tek yetkili satıcılığını yapmaktadır. 2016 itibarıyla İngiliz FremGroup ile ortaklık yapmaktadır.