(Albayrak) “Suntech Aerolux” ile HER MEVSİM açık hava konforu…

Çözüm odaklı yaklaşımlarıyla Avrupa, Amerika, Afrika, Asya, Avustralya kıtalarında 72 ülkede faaliyet gösteren Albayrak, uluslar arası standartlarda ürettiği hareketli, katlanabilir, alüminyum güneş kırıcı panelli pergola, tavan ve tente sistemleri ile tüm hava koşullarına karşı açık havada yaşamaya olanak sağlıyor.

20 bin m² kapalı alana kurulu modern ve teknolojik entegre üretim tesislerinde geliştirdiği yeni sistemler sayesinde açık havada geçirilen zamanı çok daha keyifli hale getiren firmanın, özellikle villa, restoran ve otel gibi projelerde imzası bulunuyor. Suntech Aerolux bioklimatik pergola ve tavan sistemi, modern tasarımı, istenilen ışık yoğunluğunu sağlayan dimmer opsiyonu, estetik görünümü ve fonksiyonelliği ile mekana mükemmel bir görsellik katıyor.

Sistemin etrafını çevreleyen Line Led şeritler, güneş panelleri tam açık konumdayken mekanı içeriden aydınlatarak akşam boyunca yeterli ortam ışığı sağlıyor; gizli Soft Led aydınlatmadaki RGB özelliği, 7 çeşit renk dönüşümleri yapmaya imkan veriyor. Suntech Aerolux açılır kapanır, güneş kırıcılı ve led aydınlatma entegreli bioklimatik pergola ve tavan sistemleri, her türlü dış mekana uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor.