(SchneiderElectric) uzmanları, Teknik Paylaşım Günü’nde (TOKİ) ile buluştu!

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzman olan SchneiderElectric, toplu konut sektörünün öncülüğünü üstlenen TOKİ idaresinde gerçekleştirilen Teknik Paylaşım Günü’nde uzmanlarla bir araya geldi.

Teknik uzmanların gelişen ihtiyaçlar ve trendler doğrultusunda bilgilendirilmesi ve daha güvenli ve nitelikli yapılar üretilmesi amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte SchneiderElectric küresel çapta uzmanlığını ve deneyimini katılımcılarla paylaştı. SchneiderElectric uzmanları tarafından, güvenli elektrik dağıtımının unsurları ve bina otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgilendirmenin yapıldığı seminerde sahada yaşanan zorluklar ve çözüm önerileri de tartışıldı.


SchneiderElectric:
Enerji yönetimi ve otomasyon alanında global uzman olan SchneiderElectric, 100’den fazla ülkede 144.000 çalışanıyla enerjinin güvenli, güvenilir, verimli, üretken ve çevreci bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır. Bu amaçla, en basit anahtar prizden en karmaşık otomasyon sistemlerine kadar çözüm ve yazılım hizmetleri sunan şirket, müşterileri için enerjiyi daha verimli kullanma yöntemleri geliştirmektedir. 2015 yılında 27 milyar Euro tutarında gelir elde eden SchneiderElectric, geliştirdiği teknolojilerle endüstrilere yön vermekte,  şehirleri akıllı hale dönüştürerek bireylerin ve kurumların hayatına değer katmaktadır.  SchneiderElectric’te buna ‘Life is on’ denir. www.schneider‑electric.com