Dornbracht’ın ilk ELEKTRONİK ARMATÜRÜ eUnit Kitchen, (AYT Home)da!

AYT Home tarafından sunulan armatür markası Dornbracht’ın ilk elektronik ürünü eUnit Kitchen, çeşitli fonksiyonları ile mutfaktaki günlük işlerde kullanıcılarına büyük bir rahatlık sunuyor.

Sıcaklık ve miktarın kumanda elemanları üzerinden hassas bir şekilde kontrol edilmesinin yanında ayak sensörü “üçüncü” bir elin yerine geçerek dokunmadan su çıkışı sağlıyor. AYT Home bünyesinde bulabileceğiniz dünyaca ünlü mutfak mobilyası markaları Siematic ve Rational’in tasarımlarıyla tam uyumlu olan Dornbracht eUnit Kitchen’da elektronik eksantrik sayesinde 1 litre ve 0,1 litrelik adımlarla hassas bir su çıkışı sağlayan su dozajı fonksiyonu da bulunuyor.

eUnit Kitchen, kompakt yapısı sayesinde fazla yer kaplamıyor ve “Plug-and-Play” prensibi ile alt dolaba kolayca monte edilebiliyor. AYT Home ayrıcalıklı mutfak arayışında olanlar için en teknolojik ve en şık ürünlerle Levent’teki merkezinde hem bireysel kullanıcılara hem de yapı profesyonellerine hizmet sunuyor.


AYT HOME:
AYT Home, Dubai ve Houston merkezli AYT Group of Companies’in bir kuruluşudur. AYT Home, uluslararası kalite ve dizayn ödüllü mutfak markalarının kullanımı ile ankastre mutfak projelerini, buzdolabından fırınlara, ocaklardan havalandırmalara, elektrikli mutfak cihazlarından kahve makinelerine batarya ve armatürlere kadar uzanan ürün zenginliği ile tek çatı altında çözüm üretmektedir.
Bünye dahilinde olan markaların tamamı dünyaca bilinirliği olan ve teknoloji harikaları olarak adlandırılan kategorilerde yer almaktadır. Günümüzde, AYT Home;* Siematic * Rational * V-Zug * Liebherr * Steel * Jura * DornBracht markaları ile sektörün ihtiyaçlarına hizmet ekibi ile çözümler sağlamaktadır.

Detaylı bilgi için: www.aytcompanies.com/about-us