(Seramiksan) ürünleri, UNICERA ve ISH FRANKFURT FUARInda!

Seramiksan, Mart ayında dünyaca ünlü fuarlarda ürünlerini sergileyecek. 8-12 Mart’ta Unicera, 14-18 Mart’ta ISH Frankfurt Fuarı’nda sektörün ilklerini ve ileri teknolojisini yenilikçi tasarımlarla buluşturduğu geniş ürün yelpazesini ziyaretçileriyle buluşturuyor.

Türk seramik sektörünün öncü firmalarından Seramiksan, güçlü AR-GE çalışmaları sonucu imza attığı benzersiz tasarımlarını, zenginleştirilmiş ürün gamını 29. Unicera Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor.

Seramiksan’ın 2017 koleksiyonunda yer alan Türkiye’de ilk defa üretilen unglazed porcelain (sırsız porselen) ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. 60×60, 60×120 ve 120 x120 ebatlarında üretilen bu ürünler özellikle çok yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlandı. Seramiksan, üstün teknolojisi ile ürettiği mat, parlak ve full lappato ürünlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen ürünler de 29. Unicera’da yerini alıyor. Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan, su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5-4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergiliyor. Bu yıl Seramiksan 29. Unicera’da Salon: G 01/ 2-5 Giriş Karşısı’nda yer alıyor.

ISH 2017

Seramiksan, Unicera Fuarı’nın ardından Almanya’nın Frankfurt şehrinde 14- 18 Mart tarihlerinde düzenlenen ISH 2017 Fuarı’na katılıyor. Kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojiyi etkileyici tasarımlarla birleştiren Seramiksan, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni vitrifiye serilerini sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturuyor. Seramiksan ISH Fuarı’nda F99 Hol:3’de yer alıyor.

Sektörün en önemli fuarlarına katıldıklarını belirten Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Unicera, genişleyen sunum alanı, artan katılımcı ve ziyaretçi sayısıyla her yıl daha da etkili olmaya devam ediyor. Özellikle Türk seramik sektörünün uluslararası rekabet gücünü sergilediği bir platform olan Unicera’ya yurt dışından da ilgi oldukça yoğun oluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu yenilikçi ürün gamımızla ziyaretçilerimizi karşılayacağız. 2017 Unicera Fuarı’na katılmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yıl da sektörün ilklerini ve yeniliklerini sektör profesyonellerine ve ziyaretçilerimize sunacağız. Seramiksan olarak Unicera 2017’den sonra ISH 2017 Fuarı’nda da vitrifiye ürünlerimizi sergileyeceğiz. İnovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü Almanya’da da temsil edeceğiz” dedi.

Detaylı bilgi için: www.seramiksan.com.tr